Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi lenne, ha rágcsálók lennénk?

Brain Storming kérdése:

Mi lenne, ha rágcsálók lennénk?

Figyelt kérdés
Vagyis - mi lenne, ha állandóan nőnének a fogaink?
2009. dec. 25. 12:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%
kérdező. és te? neked milyen gondolataid vannak? biztos vagyok benne, hogy a legviccesebb gondolataid neked támadtak, hiszen kitaláltad ezt a frenetikus kérdést. szeretnénk mi is nevetni! szal több kreativitást tőled is, ember!
2009. dec. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A rockerek nem a hajukat hanm a fogukat növesztenék! :D
2009. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%
AKKOR NEM ÍRNÁL ILYEN HÜLYE KÉRDÉSEKET IDE!!!
2009. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Több kreativitást vártam volna...

[link]

2009. dec. 30. 12:38
 15/22 anonim ***** válasza:
52%
kedves kérdező. megnyílik a linkelt oldal, de a 27 lehetséges kövezkezményt nem látom. segíts!
2009. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azért nem nyílik meg, mert Explorer-ben keresed, én azonban Firefox alatt tettem fel
2009. dec. 30. 22:20
 17/22 anonim ***** válasza:
52%

hát akkor az én kreativitásom azt hiszem, finom volt a fogdokival. megmondom őszintén, hányingerem lett, és van a linktől. bár van, akinek ez a fajta humor jön be.

nem bántásból írtam

2009. dec. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

05:39

Kultúra válogatja, ki mit tart hányigerkeltőnek. A kreativitás terén ezeken túl kell lépni. Ha állandóan nőnének a fogaink, természetesnek vennénk egy halom dolgot, amit most furcsálunk, és amitől viszolygunk.

2009. dec. 31. 15:09
 19/22 anonim ***** válasza:

Hát, kedves kérdező, szerintem nem kéne így dobálóznod a kreativitással, ha azt sem tudod, mi az. Segítek: ez a hülyeség, amit beszúrtál, nagyon távol áll tőle. És még mi vagyunk fantáziátlanok, hogy egy ostoba kérdésben próbálunk értelmet keresni...


Ha tényleg annyira kreatívnak érzed magad, javaslom, alkoss valamit, és ne ilyen marhaságokon törd a fejed.

2010. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

"Hát, kedves kérdező, szerintem nem kéne így dobálóznod a kreativitással, ha azt sem tudod, mi az."


De, számodra biztosan sajnálatos tény, de pontosan tudom, h mi a kreativitás.


"Segítek: ez a hülyeség, amit beszúrtál, nagyon távol áll tőle."


Had segítsek én is - pl. azzal, h gondolkodásra serkentő kérdéseket teszek fel, és nem utasítok el valamit, csak azért mert egyesek szerint "hülyeség, és nagyon távol áll a kreativitástól".


"És még mi vagyunk fantáziátlanok, hogy egy ostoba kérdésben próbálunk értelmet keresni..."


A kérdést hozzád hasonló színvonaltalan kritikával illetők nem szakadtak meg abban, h értelmesen próbáljanak hozzászólni. Ez mindenképpen fantáziátlanságra utal, és némi pofátlan bunkóságra is, mivel a válaszadás fakultatív, senki számára nem kötelező."


"Ha tényleg annyira kreatívnak érzed magad, javaslom, alkoss valamit, és ne ilyen marhaságokon törd a fejed."


Nem csak annak érzem magam, hanem az is vagyok - és engedtessék meg nekem, h a kreativitás-fejlesztés érdekében ilyen, és ehhez hasonló problémákat vessek fel, mások számára is okulásul.


Mellesleg tartozol azzal a magyarázattal, h a feltett kérdés vajon miért "marhaság".

2010. febr. 20. 02:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!