Lefordítanátok?

Figyelt kérdés

Dear Al,

Last Tuesday I was walking in the Lake District. All of a sudden, I saw a bright white object hovering in the clear sky in the distance. I couldn't believe my eyes! I grabbed my camera and took a picture. I can't wait to hear your opinion.

Yous,Jack.


Jack, you sound very excited about your 'bright white object'. I hate to disappoint you but it's a cloud. It's obvious! Anyone can see that!


Köszi előre is..:)


2013. nov. 18. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Al!

Múlt kedden sétáltam a "tó kerületben". Vártlanul a tiszta égbolton megláttam egy lebegő, világos fehér objektumot.

Nem hittem a szememnek! Fogtam a fényképezőgépem, és lefotóztam.

Alig várom, hogy halljam a véleményed!

üdv, Jack


Jack, nagyon izgatottnak tűnsz a "fehér objektumoddal". Nem szivessen ábrándítalak ki, de ez egy felhő. Ez nyilvánvaló. Bárki láthatja.

2013. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöööööm:)
2013. nov. 19. 16:09
 3/3 anonim válasza:

Kedves Al! Múlt kedden sétáltunk a districk tónál.én láttam egy fehér tárgyat az égen.nem hittem a szememnek.felkaptam a kamerám és lefényképeztem.alig várom a válaszodat.



jack,érdekesen hangzik a te azonosítatlan repülő targyad.nem szeretek csalódást okozni.az csak egy felhő volt.

2013. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!