Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Leforditanátok franciára?

Leforditanátok franciára?

Figyelt kérdés
Neharagudj nem tudok eljönni a szülinapi bulidra. Furcsa dolog történt velem. Felhívott az edzőm és közölte a jó hírt. Meghívtak egy probajátékra Barcelona focicsapatához. Hétfő este indulok és vasárnap érkezem haza. Sajnos lemaradok a szombati partidról. Igérem potolni fogjuk, következő hétvégén szuper bulit szervezek neked. Az ajándék meglepetés lesz egyenest Barcelonábol. Érezzétek jól magatokat, boldog szülinapot kivánok. Csajokat haggyatok jővő hétre is.
2010. dec. 30. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is! A haggyatok elég durva helyesírási hiba. Hagyjatok. Több is van a szövegben figyelj :)


Én ebben az évben kezdtem a franciát, de begépeltem neked a google fordítóba. Angolból elég hülyeségeket ír ki, főleg ha magyarra fordít, de fordítva (ráadásul franciára) szerintem nem rossz. Íme:


Je suis désolé je ne peux pas assister à une bulidra anniversaire. Chose d'étrange m'est arrivé. L'entraîneur a appelé et a dit les bonnes nouvelles. Invité à jouer un essai dans l'équipe de football de Barcelone. Je commence le lundi soir et le dimanche retour à la maison. Partidról malheureusement manquer le samedi. Je promets que je vais faire pour le week-end prochain, vous organisez une soirée super. La ligne sera un cadeau surprise de Barcelone. Amusez-vous, je vous souhaite un joyeux anniversaire. Les filles sont aussi partir la semaine prochaine.

2010. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. dec. 31. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!