Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanácstalan vagyok mit csinálj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok mit csináljak? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe nagyon bele szerettem és eleinte nekem irogatott eléggé olyanokat amiből azt vettem le hogy szimpatikus vagyok neki vagy tetszek. Utána egyre ritkábban és kiderült hogy egy másik csaj van a képbe. Nekem nagyon szarul esett mert mikor mondta a csaj hogy miket írogatott neki akkor ugye eszembe jutott hogy nekem is azokat írta, aztán elmondtam a fiúnak hogy nekem nagyon bejön és eléggé meglepődött és kérdezte hogy mióta meg ilyenek de ő semmit nem mondott és mikor rákérdeztem hogy mivan közte és a csaj között mindig terelte a témát. Nem írta azt se hogy én is bejövök neki de azt se hogy nem szóval nem tudom hogy mivan. Vagy csak nem akar megbántani? Ja és nagyon vissza se akar írni szóval nem tudom hogy mit gondolhat most.

2017. okt. 28. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
tett szét neki a lábad, úgyis arról szól az egész :D 19/F
2017. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan azt ìrta a màsik csajnak is amit neked,Ne vàrj tőle semmi komolyat.
2017. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!