Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most tényleg tanácstalan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strg456 kérdése:

Most tényleg tanácstalan vagyok, vagy csak össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés
Én már komolyan nem tudom,hogy mit kéne tennem, nagyon össze vagyok zavarodva....Messziről egyfolytába nézzük egymást mosolygunk egymásra de ha közelemben van akkor rám se néz hozzá szólok vissza se szól....vajon akar tőlem valamit a lány vagy csak játszik velem vagy hadjam a fenébe őt....mert ha más srácal beszél akkor is it ott szemezés most nem tudom mit kéne tennem :( :) kérlek segítsetek :((( mert rohadtu össze vagyok zavarodva köszönünk egymásnak
2016. márc. 14. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyeld meg alaposabban a jeleket,amiket kuld.Nezd meg,hogy a őszinte-e a mosolya,beletúr-e a hajába,feléd fordítja-e a lábait és a mellkasát,amikor szemeztek.Lehet,hogy ő is ugyanúgy van vele,mint te,talán azt hiszi barátnak tekinted,ezért legyél kicsit rámenősebb szerintem.:)
2016. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!