Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanácstalan vagyok! Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a barátnőmmel vagyok 3 és fél hónapja és minden rendben van/volt idáig míg egy másik lány (aki idősebb nálam 2 évvel) bókolgat nekem meg vonzódig hozzám (és nem csak szexuálisan) de viszont én is vonzódok hozzá. A lány azt mondta, hogy ő nem szeretne közénk állni és, hogy miatta menjen tönkre a kapcsolatunk a barátnőmmel. Szeretem a barátnőmet de ehhez a lányhoz vonzódok. Mit tehetek? 16/F
2017. júl. 24. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Mindkettőt :P
2017. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló történt velem fél éve, hát a szakadék szélén táncoltunk az biztos. De több mitn fél éve voltunk akkor együtt, nagyon sok hibát elkövettem. Engem megetetett a csaj minden kitalált baromsággal, és nyomta a dumát, ami majdnem elcsavarta a fejem. Nem sokon múlt, hogy tönkrevágja a kapcsolatom. Életem legnagyobb hibája lett volna.

Azonnal szakítsd meg vele a kapcsolatot mindenhol.

2017. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem olyan egyszerű! Egy dolog, hogy boldog vagy a barátnőddel, de az elején még mindig minden szép, utána változhatnak a dolgok. Az is lehet, hogy az idősebb csajjal még inkább rendben lenne minden.


Szóval nehéz döntés, alaposan át kell gondolnod, hogy tényleg a jelenlegi barátnőddel akarsz-e maradni. Kettős játékot viszont ne játssz (pl. megcsalás)!

2017. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Huzogasd mind a kettőt. Egyszer élünk :D
2017. júl. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Apothecarian válasza:

Van egy olyan mondás, hogy "fúrt lyukat fúratlanért el ne hagyj" :-D Itt ez még jobban igaz. Szerintem még fiatal vagy ahhoz, hogy leragadj egy helyen, arra kell mindig menni ami még inkább vonz. Majd később lesznek egyéb szempontok is, de tuti nem 16 évesen.


Én házas vagyok és idősebb, és így már oké vagyok, már nem keresgélek meg ilyesmi, boldog vagyok, de előtte sok évig azért változtak a nők, még akkor is ha valamelyiknél azt hittem hogy na, ő az igazi. Aztán mégsem az lett :)

2017. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!