Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kissé tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deniel9 kérdése:

Kissé tanácstalan vagyok. Segítség?

Figyelt kérdés

Szóval rendelkezem egy olyan problémával hogy vannak szép lány ismerőseim meg (nem szégyenlem bevallani de néha Tinderről vagy ilyesféle társkereső oldalakról megismerek lányokat) és nem tudok velük miről beszélgetni. És kérnék ebben egy kis segítséget hogy szerinted ha egy számomra ismeretlen lánnyal beszélgetek akkor miről kéne? Én úgy gondolom hogy ez a "mizu?" meg hasonló ratyi kérdéseket már unják a lányok.De témával kapcsolatosan vagy hogy mit kérdezzek ami nem unalmas számukra az nem igazán megy szerintem. Mondom úgy hogy könnyen megbarátkozok velük de megtartani már nehézkess , és nem tudok mit kitalálni hogy miről beszélgessek velük. És az ilyen időjárásos témákkal hanyagoljatok légyszíves mert ha én ilyet írnék másik lánynak kinevetne és "kioffolna" én így gondolom.

Normális emberek válaszára vagyok kíváncsi és mindenféle segítséget előre is köszönök szépen. :)



2016. ápr. 27. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Az unalmas mizu-t is fel lehet dobni :D

"Hali! Azt hiszem most jön az a rész, ahol mesélünk magunkról, megállapítjuk milyen közös vonásaink vannak, és kiderül hogy szimpatizálunk-e."


Át tudod fogalmazni a mondandódat úgy hogy a lényege ugyan az legyen, de mégse az az unalmas körítés :)

2016. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki tudnád ezt még jobban fejtegetni?
2016. ápr. 27. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
A nőkkel való beszélgetésnek van két nagyon fontos alapszabálya: Kérdezni és hallgatni. Ha tőled kérdez esetleg valamit, a válaszod végén akkor is kérdőjel legyen, pl. tötötöblabla, és veled?
2016. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod :) , várok azért még több választ is ^^
2016. ápr. 28. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!