Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetek, tanácstalan vagyok!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, tanácstalan vagyok!?

Figyelt kérdés

Egy belső hang azt mondokatja ideje párt találni.Az iskolámban sokszor látom ,hogy ölelkeznek ,csokolóznak,stb.és ez nagyon erősíti ezt a vágyat.Ekkor mindig magyarázom magamnak ,hogy nem kell nekem sietni van

még,lesz is időm ,most fontosabb a tanulás,stb. És ez a belső vitám szétzsusz lelkileg.

Most nem rég azt vettem észre ,hogy miközben ettem egy gyors étteremben és mint ha szemezgetne velem egy leányzó,és ahogy szem kontaktusba kerürtem vele,megijettem egy kicsit ,montam magamnak most van egy esély haszáld ki,de leláncolva éreztem magam ,kerültem a szem kontaktús,mint ha egy éhes fenevadal néznék szemet anyira nem tudtam mit csinálni és a végén már el kellet mennie.Ez engem szétőr lelkileg és tanácstalan vagyok.


Elnézést a helyírásért telefontól írtam és hosszó napom volt.

15/f



2017. okt. 27. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia :)

Szerintem ez egyáltalán nem gáz. Nem mindenki tud elsőre megnyílni mások előtt, van, hogy sok időbe telik, de valamikor összejön. Nem kell siettetni, viszont tétlenül sem ülhetsz örökké, ezért jó, ha nyitsz a lányok felé.

2017. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!