Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Teljesen tanácsta...

Mit tehetek? Teljesen tanácstalan vagyok. Mit kellene tenni?

Figyelt kérdés
AZ a helyzet,hogy a probléma nem kicsi.Sajnálatos módon mivel a munkahelymre nem tudtam visszamenni dolgozni(van egy 2,5 éves kisfiunk) nem tudok állandó 12órát vállalni.A lakáshiteünk duplája+havi törlesztés anyukámnak mert ő vett fel foglalót.Felajánlotta,hogy költözzünk haza nem a 43nm ben nyomorogjunk van egy 130nm lakás.Belementünk.Decemberben karácsonyra haza is jöttünk.Apukm kamionozik.MIóta itthon vagyunk minden hétvégén itthon van.Les mit dolgoztunk a házkörül stb.MIndent mi csinálunk a férjemmel segítünk ahol tudunk.Egyik nap az én drága apám elkezdett valami teljesen buta témában felszólalni de iagaz pesrez nem volt.Én pedig próübáltam megértetni vele aminek az lett a vége,hogy csúnyán összeverekedtünk.Ugy megütötte a hasamalját hogy rögtön összepisiltem magam.28éves vagyok elég megalázó.A lakásomat amit kiadtam 1évre szerződéssel adtam ki oda nem tudok menni.Mondtam jó ennyire zavarjuk összepakolunk és elmegyünk a mamámhoz.A válasz az volt hogy én meg a férjem mehetünk de a gyereket nem vihetem!!Joga van ehez??Nem vagyok részeges nem drogozom.Teljesen szerető család vagyunk csak az a probléma hogy anyagi problémák miatt hazaköltöztünk.Elveheti a fiamat??
2011. febr. 26. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vehetné el egy nagyapa!
2011. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha 'csak' ennyi, akkor dehogyis veheti el !!


Amíg fedő van a fejetek fölött, eltudod látni a gyerekedet nem bántalmazod egyéb negatívak, addig dehogy is veheti el. Főleg Ő aki idegileg ennyit bír, hgy hasbavágja a lányát. Hogy bírná már pont Ő a gyerek dolgait.

Próbáljátok meg a mamánál,hogy idegileg nyugodtabb vagy az rengeteget számít mindenféle szempontból. Aztán mikor szabad lesz a lakásod oda mehettek, vagy addig változhat a helyzet. Vagy amíg apud otthon van addig mentek a mamához elkerülvén a nézeteltérést. Persze ebbe ő lehet nem menne bele. Anyuddal beszélj.

2011. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hogyan vehetné el..

van lakásotok, csak ki van adva..

2011. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja meg elvileg fel lehet mondani az albérletet, amennyiben ez a szerződésben benne van
2011. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy veheti.
2011. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Atyaég, komolyan ilyet??..... Egyébként nem veheti el tôled, semmilyen joga nincs hozzà, nyugodj meg!!! Nem tudom meg tudnàl-e neki bocsàjtani, ha van rà esély, akkor a kapcsolatot kell rendezni, ha pedig nincs, akkor ahogy lelépett kamionozni hétfôn, menjetek el a mamihoz és beszéljétek meg vele, hàtha ô meleg szìvûbb!! Csak azt tudom mondani, hogy kitartàs, biztosan lesz ennél még sokkal sokkal jobb is!!! és egyébként nem ijedt meg apukàd, amikor làtta hogy mit tett? vagy fel sem fogta, hogy ez mekkora vétek? Ha gondolod ìrj privibe, szivesen beszélgetek veled ròla!
2011. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaziból a szüleimnél lakunk most, itt van anyukám is.A másik,hogy nem fogta fel valószerűleg megtapsoltam a végén,hogy gratulálok hogy így tudja kimutatni a szeretetét.
2011. febr. 28. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!