Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mit jelent, most mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy fiuval 5 hete ismerkedtem meg es azota beszelgetunk de nagy javareszt en kerestem ot..mar tobb buliban is logtunk egy,,bandaban,, es ma este is talalkoztunk..elmondtam neki h bejon ,mire o elmosolyodott,zavarodottan megvakarta a tarkolyat es azt mondta h nm tudja mit mondjon..en mondtam neki h ha ugy gondolja probaljuk meg akkor keressen meg...ez utan folyton a kozelemben volt..ez mit jelent?a fiu 17 ,en 16 eves vagyok

2017. szept. 30. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:
ez alapján az biztos (szerintem) hogy amikor elmondtad akkor nem érzett úgy mint te, viszont mit értesz az alatt hogy "közelemben volt"? és mennyi ídő telt el azóta hogy elmondtad? (ennyi infóval ennyit tudtam kezdeni remélem segítettem már ezzel is)
2017. szept. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jah és 16/f
2017. szept. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!