Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nyomorék, csúnya, vézna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyomorék, csúnya, vézna fiú miért éljen?

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok, jó gimnáziumban jól teljesítek, egy erős egyetemre készülök, azt valószínűleg elvégzem aztán majd élem egyedül a munkás életem. De én az a fiú vagyok aki ronda, nyomi, nem népszerű, és hiába eddz keményen semmi eredménye. Az a nagyon okos de nyomi, gizda típus. És én nem akarok ilyen lenni de nem tudok ez ellen mit tenni, nem akarok így élni örökké, hányingerem van magamtól. Tudom hogy sose lkesz senkim, és én se akarom hogy egy nő egy ilyen hányingerrel legyen akire még férfiként se tud nézni, és akit gúnyolnának érte hogy nem érdemel nőt. Mit tegyek?? Semennyi kedvem sincs tovább élni elegem van mindenből

2017. szept. 24. 17:57
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:
Ráköszöntem társkeresőn. Mielőtt bármi mást írhattam volna, megmondta a magáét
2017. szept. 27. 14:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!