Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nyomorék, csúnya, vézna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyomorék, csúnya, vézna fiú miért éljen?

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok, jó gimnáziumban jól teljesítek, egy erős egyetemre készülök, azt valószínűleg elvégzem aztán majd élem egyedül a munkás életem. De én az a fiú vagyok aki ronda, nyomi, nem népszerű, és hiába eddz keményen semmi eredménye. Az a nagyon okos de nyomi, gizda típus. És én nem akarok ilyen lenni de nem tudok ez ellen mit tenni, nem akarok így élni örökké, hányingerem van magamtól. Tudom hogy sose lkesz senkim, és én se akarom hogy egy nő egy ilyen hányingerrel legyen akire még férfiként se tud nézni, és akit gúnyolnának érte hogy nem érdemel nőt. Mit tegyek?? Semennyi kedvem sincs tovább élni elegem van mindenből

2017. szept. 24. 17:57
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Valoszinu h lesz valakid nyugi, ha meg nem akkor is lehet elvezni az eletet, hat tedd azt, legyen sok penzed ha mar olyan okos vagy es akkor olyan noket vehetsz amilyet akarsz, drog pia minden mehet gyereked ugy se lesz ( meg egyszer hozza teszem ez nem valoszinu) Gondolj azokra akik nyomorekok butak rondak de annyi eszuk sajnos van h ertsek, nem elhetnek olyan eletet mint amilyet te...
2017. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Várj, ilyen nincs, hogy edzel valamit keményen és nincs eredménye. Ez akkor azt jelentené, hogy nem tudsz alkalmazkodni a környezeti változásokhoz, az meg szinte lehetetlen, az ember nem a legelső faj, mi már messze vagyunk az evolúció elejétől, ahol ez megtörténhetett (nyilván az ilyen faj kihalt). Szóval valamit rosszul csinálsz. Eszel rendesen? Mert, ha mondjuk vegetáriánus vagy, akkor érthető, hogy nincs miből izomzatot építs, de, ha eszel rendesen és edzel keményen, van egy edzésterved, akkor nincs mese, fejlődsz.
2017. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

de én nem fejlődtem , nem tehetek róla.

ha kicsit többet eszem: fosás, hányinger

2017. szept. 24. 18:17
 14/41 A kérdező kommentje:
Ennyi évet próbálkoztam feleddzeni magam meg ennyi évet próbálkoztam nőknél a semmiért. Teljesen kivagyok, tanulás után este Elliot Rodgers videókat nézek. Vele is az volt mint velem, aztán 22 évesen megölt 6 embert és öngyilkos lett. Annyi a különbség hogy ő vagyonos, színészi családban nőtt fel
2017. szept. 24. 18:57
 15/41 A kérdező kommentje:
Na meg hogy én nem ölnék meg más embereket
2017. szept. 24. 18:58
 16/41 anonim ***** válasza:
Igazából megértem, hogy kivagy, én is tudnék így tombolni, mint most te (nem bántás, hiszen megértem, hogy ez mennyire fáj neked), de én magamba fojtom, ami talán nagyobb baj, mert ha kiengedném lehet jobb lenne. De aztán lehet nem. Gőzöm sincs, hogy mit mondjak, próbálj meg talpon maradni és ha nem megy, akkor legyen olyan életcélod, amit egyedül is elérhetsz. Az öngyilkosság engem is foglalkoztat, mert véglegesen megszűnni sokkal jobb lenne, mint élve, érezve, létezve szenvedni, de én még nem adom fel. Lehet, hogy nem húzom már sokáig, de most még bírom. Te is bírjad, valamit találj ki, vagy nem tudom. Tanult vagy, igazából előtted a világ. Nekem még szakmám sincs és ez így is fog maradni. De te azt dolgozol majd, amit akarsz, végtelen lehetőséged lesz, aztán majd a munkáddal és a hobbiddal lekötöd magad. Szóval te még jobb helyzetben is vagy, mint én. :D Úgyhogy ne keseregj még ennyire, mert lehet egy relatíve boldog életed akár egyedül is.
2017. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Sok jó tanácsot kaptál már, én is csak azt tudnám mondani többek között mint az előttem hozzászólók. Annyival azért kiegészíteném, hogy nem attól leszel férfias mert kigyúrod magad. Számomra a férfiasság inkább a jellemben mutatkozik meg. Hány éve szorongsz ezen a kérdésen? Hogy nem lesz barátnőd, nyomi vagy stb... Komolyan, válaszolj magadnak erre a kérdésre. Ki mondta ezeket? A válaszodban valószínűleg azt fogod felelni hogy saját magad. Beskatujáztad magad ebbe a szerepbe ami valójában csak a fejedben létezik és mivel a külvilág fele is ezt közvetíted ki mások is ezt látják. Próbáltad már másként? Kicsit lazábban? Még az életed negyedénél se tartasz és minden egyes napot erre az önsajnálatra pazarolsz. 18 éves lány vagyok és nem volt még barátom, egy évvel ezelőttig borzasztóan esetlennek és életképtelennek tartottam magam, miért? Mert adtam olyan emberek szavára akik semmit nem jelentettek számomra és magamnak is bemagyarátam már mindent. Aztán eldöntöttem, hogy megváltozom. Hozzáteszem 2 hónap kemény depresszió, 1 év és rám sem lehet ismerni. Én csak arra kerlek, ne várd hogy valaki az ajtódon kopogtasson, hogy jött megmenteni... itt magadat csak te tudod megmenteni. Magabiztosan és ügyesen!
2017. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Engem végig ezzel bántottak az iskolában, sőt vannak akik még ma is. Nem magamnak beszélem be ezeket
2017. szept. 24. 19:44
 19/41 anonim ***** válasza:
De másra ne hallgass. Az emberek nagyja hülye, ezt tanuld meg. Csak magaddal foglalkozz és magadnak bizonyíts. Ne másnak!
2017. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Nem tudok sokat hozzátenni, csak annyit, amit a környezetemben tapasztalok. Azaz azt, hogy rengeteg vézna, nem túl jóképű fiú ismerősömnek van barátnője. És még csak nem is csúnya, butácska lányok.
2017. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!