Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nyomorék, csúnya, vézna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyomorék, csúnya, vézna fiú miért éljen?

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok, jó gimnáziumban jól teljesítek, egy erős egyetemre készülök, azt valószínűleg elvégzem aztán majd élem egyedül a munkás életem. De én az a fiú vagyok aki ronda, nyomi, nem népszerű, és hiába eddz keményen semmi eredménye. Az a nagyon okos de nyomi, gizda típus. És én nem akarok ilyen lenni de nem tudok ez ellen mit tenni, nem akarok így élni örökké, hányingerem van magamtól. Tudom hogy sose lkesz senkim, és én se akarom hogy egy nő egy ilyen hányingerrel legyen akire még férfiként se tud nézni, és akit gúnyolnának érte hogy nem érdemel nőt. Mit tegyek?? Semennyi kedvem sincs tovább élni elegem van mindenből

2017. szept. 24. 17:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
na menj a francba
2017. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
miért? ki vagy? és miért mondod ezt?
2017. szept. 24. 18:01
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert összeomlottál, noha semmi bajod. Hány meg hány "nyomi, gizda" él boldog párkapcsolatban! A jelenre koncentrálj, de búsongj az elképzelt jövőn. "Itt és most" - mi a feladat, mit tapasztalsz - van-e olyan lány itt és most közeledben, akit tetszik (annak udvarolj, légyszi)- és szépen, boldogan élsz majd. Az élet senkinek sem könnyű.
2017. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Csomónál próbálkoztam az iskolában is, meg különböző programokon. Évek óta folyamatosan próbálkozom már. De senkinek sem kellek a rondaságom miatt. Pedig nem a szép lányoknál próbálkozom.
2017. szept. 24. 18:08
 5/41 A kérdező kommentje:
Neten is próbáltam már de ott se megy soha :(
2017. szept. 24. 18:09
 6/41 anonim ***** válasza:

*de NE búsongj

Arany László : A kis ködmön

[link]

" Elgondolkozott a leány, hogy őérte most itt vannak a háztűznézők, ő most férjhez megy, lesz majd neki egy kisfia, annak ő vesz egy kis ködmönt a vásárban, a kisfiú egyszer le talál szökni a pincébe, csak ott ugrál, csak ott ugrál a káposztáskő körül, a káposztáskő eldől, a kisfiút agyonüti, kire marad akkor a kis ködmön? Ezen a leány úgyannyira elkeseredett, hogy leült az ászokra, ott sírt. "

2017. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Én is egyedül fogok megrohadni, de én más miatt. Amúgy meg eddzél. Ökölvívás? Thai Box? Meg úgy eleve a küzdősportok? Mindent megadnak, amit te szeretnél. Igazi, férfias sportok, aztán feledzenek, jó testet és egészséget adnak, illetve meg tudod védeni magadat és magabiztosságot is adnak, adnak egy tartást, kisugárzást. Ha tudod, hogy mi hiányzik belőled és bosszant, hogy az nincs, akkor tegyél érte. Egy jó kis Ökölvívás mindent helyre hozna benned. Ezzel kapcsolatban privátban nyugodtan kérdezhetsz tőlem.
2017. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Ne tedd ezt magaddal. Biztos vagyok benne hogy eltúlzod a dolgokat. Lehet értek csapások és úgy érzed hogy minden ellened van, de ennek vége lesz, csak ki kell tartani. Lehet padlón vagy, de onnan csak felfelé vezet az út ;) Nyugodj meg, igen is sokat érsz. Okos vagy, sokra fogod vinni. És az túlzás szerintem hogy nyomi vagy, vagy gizda. Lehet vékony vagy és nem úgy tapadnak rád a csajok ahogy azt elvárnád, de legalább nem vagy egy semmit érő figura. Biztos hogy lesz barátnőd/feleséged. És nem arra kell várni, hogy a lányok rád röppenjenek, mert az inkább a fiú dolga. Ismerkedj, legyél nyíltabb. Ne mindig a tanulásról beszélj. Ha esetleg ezzel "elkéstél" akkor se csüggedj. Maradj erős! Változtatni mindig lehet. Lehet hogy a külsődön nem olyan egyszerű, de belül tudsz úgy is hogy közben magadat adod. Ne ess össze. Mindennek meglesz az eredménye csak kitartás kell. Kerülsz majd jobb környezetbe, sikeres karriered lesz és nem egy "liba", hanem egy értelmes feleséged/barátnőd lesz, aki majd büszke lesz arra hogy te leszel a barátja/férje. Jól hangzik nem? :) Ez a tiéd lesz, ha kitartassz. :) Most lehet egy lelkironcs vagy, de ez nem lesz mindig így. Hidd el. Én tudom miről beszélek ;) Sok szerencsét és kitartást! :)
2017. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Na, figyelj. Először is, tisztázzunk valamit: ugyan olyan ember vagy, mint bárki más. Levegőt szívsz be, és szén-dioxidot fújsz ki. Vannak belső szerveid. Van arcod. Van megjelenésed. Ha már van megjelenésed, akkor adj is rá. Nem? Ha van egy kis pénzed, azt se égeted el, hanem elköltöd, vagy gyűjtesz. Adj a külsődre! Menj el fodrászhoz, kozmetikushoz. Alakíts ki öltözködési stílust, ami harmóniában van az egyéniségeddel. Olyan ruhákat hordj, amiben jól érzed magad. Ettől magabiztos leszel. Ha magabiztos leszel, akkor tetszeni fogsz másoknak. Tudod, mennyire felértékelődik az emberekben egy személy, ha magabiztos? Ha szeret élni, vannak céljai, és tesz is értük? Legvonzóbb tulajdonságok!

Szeresd önmagad! Van is rá okod, hiszen azt írtad, okos vagy! És ez csodás! Nem nyuszipénisz dolog ebben a világban. KÜLÖNLEGES VAGY!

2017. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

5 évig küzdősportoltam, meg 2 évet kondiztam, és nem vagyok így se 60 kiló sem :(

mert az élet ilyen istenverte genetikát adott nekem :( értem már mindegy

2017. szept. 24. 18:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!