Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nyomorék, csúnya, vézna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyomorék, csúnya, vézna fiú miért éljen?

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok, jó gimnáziumban jól teljesítek, egy erős egyetemre készülök, azt valószínűleg elvégzem aztán majd élem egyedül a munkás életem. De én az a fiú vagyok aki ronda, nyomi, nem népszerű, és hiába eddz keményen semmi eredménye. Az a nagyon okos de nyomi, gizda típus. És én nem akarok ilyen lenni de nem tudok ez ellen mit tenni, nem akarok így élni örökké, hányingerem van magamtól. Tudom hogy sose lkesz senkim, és én se akarom hogy egy nő egy ilyen hányingerrel legyen akire még férfiként se tud nézni, és akit gúnyolnának érte hogy nem érdemel nőt. Mit tegyek?? Semennyi kedvem sincs tovább élni elegem van mindenből

2017. szept. 24. 17:57
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

"senkinek sem kellek a rondaságom miatt"

nem tudom, sikerül-e ezt a beteg önképet nekünk itt javítani, de jó lenne, ha ez változna. Nagyon sok, úgynevezett "ronda" fiút/lányt ismerek, akit szeretetben él a párjával. És ők szépnek látják ám egymást! csak kívülről látszik "rondának". A szerelem túl lát a jelmezen, álarcon és az igazi emberi lényeget látja - azért szerelem, hogy ne egy álarcosbál-ruhatárba szerelmes, hanem a valódi lénybe. Azért olyan megrendítő ez az élmény...


"Pedig nem a szép lányoknál próbálkozom."


Ez egy hibapont: annál próbálkozz udvarlással és meghódítással, akibe szerelmes vagy - és azt a fentiek értelmében SZÉPNEK is fogod látni. Egy lány megérzi, valaki szerelmes, vagy hogy csak "ló nincs szamár is jó" alapon próbál valaki közeledni - és attól elutasító, mert az nem az igazi, sőt megalázó is lehet...


Fel a fejjel !

2017. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Szép lányt nem érdemlek meg, amúgy is egyből elvenné egy alfahím

Voltam szerelmes olyan lányba is akit mindenki rondának gúnyolt, de méf neki se kellettem

2017. szept. 25. 18:49
 33/41 anonim ***** válasza:

"Szép lányt nem érdemlek meg, amúgy is egyből elvenné egy alfahím" - ilyen nincs, hogy "megérdemled", alfahím sincs, nem vagyunk állatok- és ha mégis elviszi egy alfahím-baromállat - akkor azt ne sajnáld, az a kapcsolat "olyan" is volt

"Voltam szerelmes olyan lányba is akit mindenki rondának gúnyolt, de még neki se kellettem"

- mert a gúnyolás miatt beteg volt a lány- és nem tudtad meggyógyítani. Ha meg tudsz nevettetni egy félénk lányt- az félsiker.

Nagyon fiatal vagy, ne rágódj már ezen, tanulj, érezd magad teljes embernek, olvass, beszélgess emberekkel - mindenféle témáról - egy kicsit ejtsd most ezt a "lányt szerezni" dolgot, majd alakul. Zenét nem tanulsz?

2017. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Kiskoromban volt álmom énekesnek lenni, de szörnyű a hangom :D

Am autista sem vagyok hogy ne beszéljek emberekkel :D

Tanulni szoktam mint már írtam, akarok jó munkát

A helyzet hogy nem ezekkel van a baj hanem hogy olyan ronda vagyok hogy hányingerem van magamtól és ez nagyon megvisel

2017. szept. 25. 20:28
 35/41 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad - legyél ápolt, rendezett külsővel (ez fontos) - és a többi nem a te dolgod, nem magadnak kell "tetszeni" (elfogadni az más) Ha majd egyetemre jársz, a társaságod is megváltozik - arrafelé több az olyan lány, aki kedves, szelíd és valóban a lényeged vonzó számára (nem a külső, és nem a pénz). Majd jön a szerelem... A szerelem nagyobb nálunk, lesújt, mint a villám az áldozataira - Shakespeare drámákban láthatod ezt.
2017. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ilyen vékonyan FÉLEK egyetemre menni. Az volt az álmom évek óta hogy egyetemre majd sportos, izmos emberént megyek. De ugyanaz a nyomi kis kocka típus maradtam. Semmit sem értem el az álmomból, SEMMIT
2017. szept. 26. 15:23
 37/41 anonim ***** válasza:

Bátorságosnak kell lenni. Nehéz ám mindenkinek az élet, izmosnak is, soványnak is, okosnak is butának is. Mindenkinek. Az egyetemen aztán nem a kiló számít hanem a gondolkodóképesség és a szorgalom.

-

Mesélek valakiről: volt egy kislány - egy éves volt első lépéseit tette, épp elkezdett járni. De gyermekbénulás járvány volt - 50-es években. Megbetegedett és két lába egy keze béna lett. Egy kezével tud - mint egy madárka a szárnyával, írni. Ha kérdezték, hogy van? - csak mosolygott és azt mondta: Köszönöm, jól. Kapott egy elektromos kocsit. A mozgássérült otthonból azzal járt egyedül iskolába. Majd Zeneművészeti Egyetemre - zenetörténet, zeneelmélet - hisz a szép zenét hallgatni mindig is szerette. Elvégezte az egyetemet. A Deák téren, az ev templomban évente van Bach-hét, a Bach-hétre mindig elgurul, ott láthatod őt. Ha kérdezik, hogy van, csak annyit mond mosolyogva: Köszönöm, jól!


Légy jó, szia!

2017. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
szép történet :)
2017. szept. 26. 17:12
 39/41 A kérdező kommentje:

ma is egy lány k'rva rondának nevezett SZÓ SZERINT akinél próbálkoztam :(

miért ilyen gonosz, és állatias a női nem?

2017. szept. 26. 22:16
 40/41 anonim ***** válasza:
ah de szemét, pontosan, hogy történt?
2017. szept. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!