Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nyomorék, csúnya, vézna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyomorék, csúnya, vézna fiú miért éljen?

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok, jó gimnáziumban jól teljesítek, egy erős egyetemre készülök, azt valószínűleg elvégzem aztán majd élem egyedül a munkás életem. De én az a fiú vagyok aki ronda, nyomi, nem népszerű, és hiába eddz keményen semmi eredménye. Az a nagyon okos de nyomi, gizda típus. És én nem akarok ilyen lenni de nem tudok ez ellen mit tenni, nem akarok így élni örökké, hányingerem van magamtól. Tudom hogy sose lkesz senkim, és én se akarom hogy egy nő egy ilyen hányingerrel legyen akire még férfiként se tud nézni, és akit gúnyolnának érte hogy nem érdemel nőt. Mit tegyek?? Semennyi kedvem sincs tovább élni elegem van mindenből

2017. szept. 24. 17:57
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
De én nem nem jóképű, hanem RONDA vagyok
2017. szept. 24. 21:38
 22/41 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiányra van egy jó megoldásom: Pszchiologus.
2017. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Én már beletörődtem
2017. szept. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Az emberek változnak. A férfiak időssebb korukra érnek csak be. Akiért most bolondulnak a csajok idősebben kopasz kövér pö...s lesz. Te pedig, ha keményen edzeni fogsz, addigra megférfiasodsz. Ha az arcod nem ro..da, semmi sincs veszve. Csak kérlek ne fanyalogj, ne panaszkodj. A Nők a magabisztonságot szeretik a férfiban. Lehet egy pasi adonisz, ha ri...agép egy csajnak se fog kelleni.
2017. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:

35 évesen is lehet párkapcsolatod,a többit szard le.

Jó egyetem,jó munka keresel vagy havi 200at akkor ugrálni fognak körülötted a nők.

2017. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező.... Ronda vagyok... Egy lánynak sem kellek.. 21/F
2017. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Ettől félek pont utolsó előtti, hogy csak a pénzem miatt kellenék majd valaha egy nőnek

Az baj lenne :(

2017. szept. 25. 16:24
 28/41 A kérdező kommentje:
és tuti így is lesz, manapság mindenki olyan jól néz ki, főleg a nők, nagyon szépek, én meg NAGYON RONDA vagyok
2017. szept. 25. 16:51
 29/41 anonim ***** válasza:
Magába az edzés lófaszt sem ér normális étrend nélkül.Ha volt étrended, az se biztos, hogy húdejó, ha azzal nem fejlődtél, akkor érdemes felkeresned egy normális étkezés tanácsadót, aki ezt tanulta több évig, ő mondani fog neked normális étrendet, ami mellett tömeget is növelsz. Hülyeség, hogy a genetika megakdályozza a növést, egy tömegnövelő étrendnek működnie kell normális edzésterv mellett, főleg az első pár évben.
2017. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Genetikai selejt vagyok, ettem mindig a húskonzervet eddzés után de semmi. Többre meg nincs pénz
2017. szept. 25. 17:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!