Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a baj?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok,sose volt meg barátnőm,sőt,még közel sem voltam hozzá,annak ellenére,hogy próbálkoztam.A külsőmet illetően sosem kaptam semmilyen visszajelzést sem,szóval eléggé nagy az önbizalomhiány.Inkább az átlagos kategóriába sorolnám magam...Nem vagyok 10/10-es,de annyira sem ronda,hogy bottal se lehessen megpiszkálni(Gondolom én).Sose voltam a lányok kedvence,pedig már nagyon vágyom egy párkapcsolatra...Bennem lehet a hiba?

2017. febr. 11. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia:) Ilyenkor persze az ember első gondolata, hogy benne van a hiba. De ez (a legtöbbször) nem igaz! Az emberekben van a hiba, kivétel nélkül. Senki sem tökéletes... Viszont el kell fogadnod magadat, mert különben nem lesz jobb, nem múlik el az önbizalomhiányod. Próbálj meg minél többet gondolkozni azon, mi lehet a "baj", mit kéne változtatnod. A legfontosabb szerintem tényleg az, hogy ne legyen önbizalomhiányod! Ha nincs, akkor egy bármilyen ronda fiúnak és olyan nagy kiállása, dumája lehet, hogy simán szerez barátnőt. Tudom, hogy ez sokakra nem igaz, de a normális lányok nem feltétlen a külsőt nézik! Szóval próbálj meg kicsit változtatni, gondolkozni, és minden jó lesz! Amúgy meg nem vagy egyáltalán lemaradva semmiről:)

17/L

2017. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benned hiba, emiatt ne érezd magad rosszul. Lehet éppen már tetszettél több lánynak is, csak ők nem mertek kezdeményezni. Lesz barátnőd előbb-utóbb csak várd ki a végét. Lehet éppen majd akkor jön el mikor nem is számítasz rá. Én 20 éves lány vagyok és még nekem sem volt barátom, már lehetett volna, de eddig még nem volt olyan akivel kölcsönös volt a vonzalom, tudod vagy nekem nem tetszett, vagy én neki. A külső amúgy sem mérvadó, ugyanis mindenkinek más a helyes/szép.
2017. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gerix-stifler válasza:
100%

Igen! Veled van a baj, az hogy nem fogadod el magad, nem értékeled magad. Te jól nézel ki és képes vagy barátnőt szerezni, ugyanis nincs olyan amire ne lennél képes! Az már más, hogy nem teszel érte. Szóval menj, dumálj lányokkal, ismerj meg sok embert, fejlődj!! De előtte fogadd el magad olyannak, amilyen vagy! Ezzel nincs semmi gond! Vállald fel magad, bízz önmagadban, légy őszinte és növessz magadnak pucát!! Amúgy ha picit figyelsz, bejössz jópár csajnak, csak nem kezdeményeznek, mert a férfi dolga, hogy kezdeményezzen. Szóval fel a fejjel! Menj, győzd le a félelmeid, szocializálódj s fejlődj. ;)

Itt még kapsz segítséget: pua.hu/blog

2017. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy benned van a hiba :c... Egyszerűen még nem jött el az a lány.. Ennyi.. Csak az időn múlik
2017. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez ez a helyzet, csak én lány vagyok. Nagyon rossz érzés, tudom.:) Mondjuk nekem volt már 2 barátom is 1-1 hónapra, de bár ne lett volna! :D 18/L
2017. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad emiatt hibásnak. Nem kell. Ha valami zavar külsődön akkor járj el sportolni,gyúrni vagy akárhova. Előbb.nyűgözd le saját magad és.utána másokat. Bár ha magaddal elégedett vagy (persze nem az a túlzott stílusban) akkor az már egy plusz pont, szerintem más kisugárzása van az embernek is:):):)

Sok sikert;)

2017. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!