Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez normális, vagy velem van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
Na akkor van egy fiú aki tetszik, és ugye én, mint minden lány, elképzeltem magunkat különféle szituációkban(nem kell rosszra gondolni, egy bált vagy közös sétát). Persze még nem is ismerem belsőre, de ez most a kérdés szempontjából nem is annyira fontos. Van egy barátnőm, aki abban leli örömét, hogy engem piszkál(persze tud kedves is lenni) és nemegyszer volt már olyan, hogy fiúk terén nem biztatott és az osztályból is vannak olyan lányok, akiknek csak azon jár az eszük, hogy hogyan beszéljenek ki -.- Visszatérve a fiúra, lehet, hogy ezek a dolgok miatt(nem biztatás, lenézés) képzelem el magunkat úgy is, hogy amikor rájönnek, hogy ő a barátom, akkor irigyek lesznek rám? Így érezhetem, hogy valamiben jobb vagyok náluk? Emellett azt érzem, hogy teljes szívemből tudnám szeretni, de ez a dolog nagyon aggaszt. Lehet, hogy én is csak arra megyek, hogy menőzhessek a végzős barátommal? (nem történt köztünk még semmi, ez csak álmodozás)
2017. jan. 15. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
91%

Bánt hogy csesztetnek, és kibeszélnek, ezért szeretnéd végre nekik megmutatni, hogy neked is lehet barátos, és iriggyé tenni őket. Nem azt mondom, hogy tárgyként használnád, hogy őket féltékennyé tedd, viszont lehet hogy tennéd, ha lenne alkalmad. Ezzel semmi gáz, természetes, hogy a rosszakaróinknak mi sem szeretnénk jó dolgokat. Nem azt jelenti hogy tenni is kell velük rosszat, de jó érzés.

Szituációkat meg azért képzelsz el mert tetszik, és már vágysz egy barát után.

Nincs veled semmi gáz. Szerezd meg a srácot, ne hallgass a libákra, és ennyi. Sok sikert 18/f

2017. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!