Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem boldog senki velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem boldog senki velem?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom pár évig jártunk de kb csak erőltettük a kapcsolatot már a vége felé. Kicsit több mint egy hónapja szakítottunk, először teljesen el voltam keseredve, aztán jött egy fiú akibe beleszerettem, de neki van barátnője és közölte velem természetesen, hogy őt szereti. Volt barátom is már boldog az új barátnőjével.

Nem tudom most kevesebbnek érzem magam náluk, de tudom, hogy ők sem szebbek, érdekesebbek, külömbek nálam. Akkor miért őket választották akiket szeretek? Én miért nem vagyok jó senkinek?

Tudom szánalmas de nagyon elkeserítő ez már..



2017. jan. 23. 01:12
 1/6 anonim válasza:
0%
mondjuk nem tudom mi rosszabb ha soha nem voltál kapcsolatba vagy ha voltál csak már dobtak... engem külsőm miatt valószínűleg nem nagyon akartak kapcsolatot... amugy valoszinűleg az hogy nem volt közös téma vagy valami ilyesmi...
2017. jan. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sok konkrét dolgot írtál, úgyhogy ez csak egy feltételezés részemről, de nem lehetséges, hogy kapcsolatfüggő vagy? Ez alatt azt értem, hogy nem bírtad elviselni az egyedüllétet, és első adandó alkalommal összejöttél valakivel, még annak ellenére is, ha esetleg valójában nem is illettetek össze? Az nagyon nem jó jel, ha egy kapcsolatot erőltetni kell. Egészen biztosan szerelem az, ami éreztél, nem lehet, hogy csak nagyon magányos vagy?
2017. jan. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt barátommal nem illettünk szerintem össze és nem tudtuk megadni a másiknak azt amire vàgyna. A mostani fiúnak pedig van barátnője, pedig nála úgy érzem meg tudnék adni neki sokkal többet mint a barátnője.. :(
2017. jan. 23. 01:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kapcsolat függő csak bele szerettem sajnos :(
2017. jan. 23. 01:25
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Átmentél egy szakításon, aztán hirtelen belebolondultál egy srácba, akinek nem kellettél. El vagy szomorodva, hogy nem kellesz senkinek, pedig ez 2 ember volt. Hány srác lesz még az életedben? Rengeteg... Hagyj fel velük, felejtsd el őket. Addig ne keress kapcsolatot. Csak mást hülyítenél.


Amint túltetted magadat rajtuk, kezdhetsz megint körülnézni. 18/f

2017. jan. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem először tanulj meg egyedül boldognak lenni, ha ez megvan aztán már másnak is adhatsz a boldogságodból, hisz nem az a lényeg a kapcsolatban, hogy csak kapj hanem adj is:)
2017. jan. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!