Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok boldog lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok boldog lenni senki mellett?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom, mi a baj velem. Már ott kezdődik a gond, hogy az összes kapcsolatomban előfordult, hogy a párom mással ismerkedett, mellettem is keresgélt. Ezt első alkalommal nem bocsátottam meg, viszont a következő kapcsolatomban annyira hittem, hogy ott egyszer elnéztem. Ez a jelenség azóta sem szűnt meg. Egyébként nem megcsalás, a hűtlenség enyhébb változata, csak annyi, hogy keresgél, ismerkedik az illető. De nekem ez azért fáj, mert én nem szoktam akárkivel beérni, ha nem érzem azt, hogy csak ő kell nekem, bele sem megyek egy kapcsolatba. Ebből következik, hogy nem is ismerkedem, nem flörtölök másokkal. Nem értem... Velem van a baj, hogy ezt várom el a társamtól is? Vagy ez nem normális elvárás? Egyáltalán van olyan ember, aki ezt képes viszonozni? Teljesen el vagyok keseredve.
2016. nov. 13. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha teljesen el vagy keseredve és nem becsülöd magad, azt mindenki észreveszi és eszerint fog kezelni téged. Nem lesz, amiért tiszteljenek annyira, hogy ne szórakozzanak melletted. Legyen benned több tartás és ne adj lejjebb az elveidből. Ha nem tartod helyesnek, hogy a párod melletted ismerkedik, akkor ne is nézd el, mert ettől nem fog jobban szeretni, maximum jobban kihasznál.
2016. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyenkor jönnek az ígéretek, hogy többet nem fordul elő. Aztán tessék... :) Bízom abban, hogy az emberek képesek megváltozni, de nálam is csak egyszer van új esély. Csak elég megalázó, hogy mindig így járok. Rendesen odavág az amúgy is kevés önbizalmamnak.
2016. nov. 13. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:

1. lehet, hogy nincs benned semmi olyan plusz és nem kelted fel a másik érdeklődését annyira, hogy teljesen odabilincselnéd a pasit hozzád ("a párom mással ismerkedett, mellettem is keresgélt.")

2. ha magadat nem szereted, akkor hogy várhatod el, hogy majd a másik boldoggá tesz téged? előbb szeresd és tiszteld magad, egyedül légy boldog, aztán jöhet sorjában a többi

3. hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja

4. ha kudarc ér, állj fel, lépj túl rajta, tanulj belőle és kezdj új lappal

5. legyen sok mély kommunikáció köztetek


az, hogy sorozatban rosszul választasz, annak is oka van, gondolkozz el, hogy vajon miért esel bele folyton ugyanabba a hibába!

2016. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teljesen igazat adok az előző hozzászólónak, mert ha egy pasi/Nő nem kapja meg azt a pluszt amire szüksége van, akkor elkezd más ajtókon kopogtatni
2016. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!