Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy senki más mellett nem lennétek boldogok, csak amellett, aki többé már nem lehet a tiétek?

Figyelt kérdés
Végül találtatok mást? Mennyi ideig tartott kiverni a fejetekből az exet? Vagy ha ebben szenvedtek ti is, mennyi ideje szenvedtek?
2012. ápr. 16. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen. Egó marhaság, dehát ez a szerelem velejárója. Eddig 2x éreztem ilyet, de 4-5 hónapon belül elmúlt.
2012. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fél évig tartott, de megérte:)
2012. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

én kb. 5 hónapja de ugy hogy depressziós is lettem..://

de minden erőmmel azon vagyok hogy elfelejtsem ami különösen nehéz mivel osztályársak vagyunk és ráhajtott a legjobb barátnőmre...

Tehát nem tudom énse hogy mit kéne tennem..:///

2012. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És mennyi idő volt együtt? Csak viszonyításképpen... 4-5 hónap alatt minden elmúlik? :)
2012. ápr. 16. 16:55
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, úgytudom vannak akik évekig is szenvednek. Én csak rájöttem arra, hogy az illetők nem érdemlik meg, hogy utánuk rohanjak. Kihasználtak, érzelmileg sekélyesek, buták, miért kellene nekem olyan lány mint ők? Idővel a racionális gondolkodás felülírhatja a rózsaszín ködöt. Pár hétig voltunk együtt.
2012. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Éreztem, de elmúlt.
2012. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez közel fél éve tart,pár napja beszélünk újra,eljárunk iszogatni,és sokkal gyorsabban kezdem azt érezni h nem szeretem ha vele vagyok,mert látom azt h miből milyen ember lett.
2012. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindig van más. Egynél nem is szabad leragadni 3hétnél tovább.
2012. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
igen most is ez van
2012. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3 éves kapcsolat után 3 év szenvedés. Másfél éve újra nagyon boldog vagyok, jelenleg az első babánkat várjuk.
2012. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!