Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan beszélgethetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újvári Krisztofer kérdése:

Hogyan beszélgethetek egy lánnyal hogy lekössem őt, hogy akarjon velem beszélni. Es hogy nem legyen a beszélgetés interjú szerű? A másik kérdésemet kifejtettem a kiegészítésben.

Figyelt kérdés

Sziasztok... volna egy pár kérdésem promblémám a párkapcsolatokban... Van egy lány aki eléggé tetszik nekem és ha csak mi ketten volnánk semmi baj nem volna... de van még valaki a képben egy másik fiú... a lány ayt állítja hogy cska barátság van köztük... és erről nem tudom eldönteni, hogy igaz-e vagz sem... mert 1. a lány azt állítja hogy nem akar osztálytárssal járni... 2. amikor akarok vele chatelni akkor mindig nagyon sok idő szokott eltelni mielőtt válaszol... általában szokott csak kicsit későn... és amikor későn szokott válaszolni észreveszem hogy a másik fiú is fent van és szerintem éppen chatelnek... Mit tudnék teni ez ügyben? Vagy egy másik kérdés azzal kapcsolatban, hogy ha elkezdek beszélni egy lánnyal mindíg csak én kérdezek tőle és ő sosem kérdez tőlem csak válaszol... ez azt jelenti hogy egyáltalán nem érdeklem vagy csak még zárkózott? Mert azt mondta hogy volna kedve dumálni. Hogy tudnék érdekesebb lenni a beszédben hogy lekössem az illetőt/felkeltsem az érdeklődését?

Előre is köszönöm a válaszokat és hogy végigolvastátok a kérdésemet.


2017. jan. 16. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyitott szájjal, levegő használatával. Ennél több információt nem adhatok számodra, mert millió dolog adja ennek a hátterét, tulajdonságok, hangszín, nonverb. komm., önismeret, stb.


Egy ilyen közhely még pont ideillik, mint az add önmagad, de ezzel úgyse fogsz tudni mit kezdeni sajna.:/

2017. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van angoltudásod és rákeresel youtubeon az "Improvement Pill" nevezetű csatornára, akkor onnan tudsz néhány tippet nézni a kommunikáció fejlesztésére :)

Sok sikert!

2017. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor tegyük fel hogy megkérdem a lányt hogy adna-e nekem egy esélyt amikor már érzem hogy azon a szinten vagyunk hogy meg tudjam kérdezni... ha esetleg igent mondana akkor mit tegyek ez után? Mit tegyek hogy belémszeressen? Miket kell másképp csináljak a megkérdezése után mint előtte?
2017. jan. 18. 19:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a komment az ezutáni előtt van. Amikor írok neki egy üzenetet akkor van amikor nagyon sokat kell várni arra hogy visszaírjon de a másik csávó nincsen fennt akivel általában szokott dumálni mint ,,barát,, . Lehet hogy unalmas vagyok? Hogy keltsem fel az érdeklődését, hogy akarjon velem beszélni? Mert szerintem minnél többet beszélgetünk egyrészt annál többet tudunk meg egymásról ergó hamarabb tudom megkérdezni, hogy adna-e nekem egy esélyt... Szerintetek hogy lehetnék érdekesebb hogy lekössem?
2017. jan. 18. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!