Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálom? MI a baj velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom? MI a baj velem?

Figyelt kérdés
Na akkor van egy fiú aki nekem tetszik(csak látásból ismerem), eddig úgy tűnt, mintha kölcsönös lenne a tetszés, de mostanában mintha már nem érezné ugyanazt. És van egy másik fiú, osztálytársam, aki egyfolytában bámul. Tudom, hogy ez még nem biztos, hogy a tetszés jele, de mióta ez így tudatosult bennem, azóta egyfolytában rá gondolok, azért öltözök ki, hogy neki tetsszem, mindig nézem, hogy néz-e, vele fantáziálok, stb. Pedig nekem az első fiú tetszik, de akkor miért gondolok mindig a másodikra? Lehet, hogy hízeleg, hogy tetszek valakinek? Mit csináljak?
2017. febr. 2. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szeretethiányos vagy, esetleg egyszerűen örülsz, hogy tetszel valakinek. A második fondolatmenetet követve azért öltözöl ki, mert szeretnéd elérni, hogy ne szeressen ki belölled, mert akkor nem lenne aki szeretne (szerelmileg).

De ez csak egy tip. ;)

2017. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Örülsz hogy tetszel valakinek. Ez egy elég jó magabiztosság növelő, és ezt szeretnéd fenntartani. Ez nem feltétlen gonosz vele szemben, mert te mégse mondod neki hogy tetszik neked. Azt amúgy azért ne feledd, még mindig lehetséges, hogy az első srác nem is tud a létezésedről, és ha tudna se biztos hogy nem egy bunkó. Lehet hogy pont a másik srác kedves. 18/f
2017. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, de amióta azzal vagyok, akit szeretek, csak rá tudok gondolni :)


Szerintem is tetszik neked az érzés, hogy valaki felfigyelt rád, míg a másik inkább eltávolodott.

2017. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!