Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj lenne velem? Lehet valami...

Baj lenne velem? Lehet valami oka, amiert ezt csinalom?

Figyelt kérdés

Folyamatosan vasarolni akarok, es gyakran meg is teszem. Ha egy egyszeru sminkecsetet veszek magamnak, attol is sokkal boldogabb vagyok. Arrol nem is beszelve, hogy rengetegszer veszek magamnak magassarkukat, ruhakat, stb. Es ilyenkor erzem magam a legboldogabbnak.

22L


2015. dec. 13. 12:35
 1/1 anonim válasza:

Valószínűleg az ilyen dolgoknak pszichológiai oka lehet (értem úgy, hogy ez nem egy fizikai betegség, mégcsak nem is nevezném betegségnek). Én is szeretek vásárolni és természetesen boldoggá is tesz, de ha tudod hogy nem engedheted meg magadnak és még akkor is folytatod, akkor érdemes lenne segítséget kérni vagy beszélni erről valakivel.

Egyébként van egy film, a címe "Egy boltkóros naplója", érdekes, nézd meg, aztán gondolkozz, hogy hogyan tovább :)

Minden jót!

/20F/

2015. dec. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!