Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha 19 évesen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 19 évesen egy fiú szűz akkor van még esélye elveszíteni szerelemből?

Figyelt kérdés
Minden remény kiveszett belőlem, hogy szerelmes legyek es legyen egy barátnőm akivel megtörténhetne. Csak a szex pedig bárkivel engem nem vonz. Ha akartam volna már több lányon is túl lehetnék de sosem fogadtam el. A szerelem pedig nem akar rám találni ahogy nézem. Így viszont attól tartok, hogy egy lánynak sem fogok kelleni, mert már így is le vagyok maradva.

2016. dec. 16. 18:38
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nem értem én magam sem mit csináltam. Valahogy úgy addig nem érdekelt egyáltalán, teljesen gyerek voltam. 18 éves korom óta foglalkoztat a téma de mivel félek nem merek kimozdulni és eljárni ismerkedni sem, mert nem akarom, hogy kellemetlenség érjen. Tudom ezzel csak magamnak teszek rosszat de idővel talán formálódok.
2017. okt. 27. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!