Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha 19 évesen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 19 évesen egy fiú szűz akkor van még esélye elveszíteni szerelemből?

Figyelt kérdés
Minden remény kiveszett belőlem, hogy szerelmes legyek es legyen egy barátnőm akivel megtörténhetne. Csak a szex pedig bárkivel engem nem vonz. Ha akartam volna már több lányon is túl lehetnék de sosem fogadtam el. A szerelem pedig nem akar rám találni ahogy nézem. Így viszont attól tartok, hogy egy lánynak sem fogok kelleni, mert már így is le vagyok maradva.

2016. dec. 16. 18:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

9


ja hogy itt az a baj h fiúval akarsz?

hát nézd, az sem lehetetlen ... én is szedtem már fel srácot tök sima diszkóban, szal csak merészség kérdése. de ha látják rajtad h betoji vagy, akkor tényleg nem megy.

2016. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Dehogyis fiúval akarok!! Valamit félre néztél...

10-es elhiszem, hogy van aki megvan nélküle ismerek olyat én is de nekem nem megy, hiába beszélem be magamnak, hogy nem kell de végül úgyis rájövök, hogy hiányzik.

2016. dec. 18. 15:11
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

Oké, én még csak 18 vagyok, de például még életemben nem voltam szerelmes, annyira meg pláne nem, hogy odaadjam a szüzességem bárkinek.

Sosem gondoltam, hogy annyi minden fontos dologból, jóból kimaradnék. Sok barátnőm szakítását néztem végig, és én nem biztos, hogy azt kibírnám.


Nekem az is benne van, hogy a fiúknak nagyon nehéz a bizalmamba férkőzni, mert már többször zaklattak/fogdostak/követtek az utcán is, meg volt, hogy egy (azt hittem, hogy) nagyon jó barátom közölte velem, hogy engem meg fog dugni.


Ezek miatt is már elég sok fiút utasítottam vissza.


De szerintem ha majd eljön a nagy Ő, akkor mellette nyugodt tudok maradni, tőle nem fogok félni.


Addig meg elfoglalom magam mással. Szerintem ha majd az egyetem után 4-5 évvel sem lesz senkim, akkor kezdek el aggódni.


18/l

2016. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ezért tisztelet jár neked utolsó! ;)
2016. dec. 27. 15:21
 15/21 valami muki válasza:
41%
Persze még 60 évesen is simán. Nyugi
2017. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem törlöm magam az oldalról.
2017. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Öcsi, én lassan 22 leszek, és én is szűz vagyok. Most akkor adjam fel én is?
2017. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

hááát sztem igen :(

hog ylehet méár 22 évesen? és mit csináltál pl tizenévesen? komolyan nem értem ... hát azért eléggé a középiskolás és ergyetmeista korosztályban élek, de az osztálykirándulások is olyanok, hogy inkább amiatt aggódik osztályfőnök, hogy legalább gruppen ne legyen, de hát sztem nem sok olyan van, akivel ne történne semmi.

számomra elképzelhetetlen ez, amikor 16 évesen a döntő többség aktív nemi életet él.

2017. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát az én számomra ez sosem adatott meg. Én mindig (akaratlanul) forever alone voltam.

(Nem volt soha közös témánk. Én eleve csöndes, visszahúzódó voltam. A többiek nem. Közös téma nuku. Ők szerették a focit, én nem. Ők szerettek autókról beszélni, én nem. Ezek az alapvető különbségek előbb utóbb egyre távolabb sodort az osztalyomtól, ezért egyre inkább forever alone lettem. Se buliba nem hívtak meg egyszer sem, semmi. Ja igen, az alkoholt is utáltam/utálom többek között ezért sem hívtak el soha)

2017. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok és szűz. Egyáltalán nem érdekel még az sem ha 10 év múlva is az leszek. 19/F
2017. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!