Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha 19 évesen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 19 évesen egy fiú szűz akkor van még esélye elveszíteni szerelemből?

Figyelt kérdés
Minden remény kiveszett belőlem, hogy szerelmes legyek es legyen egy barátnőm akivel megtörténhetne. Csak a szex pedig bárkivel engem nem vonz. Ha akartam volna már több lányon is túl lehetnék de sosem fogadtam el. A szerelem pedig nem akar rám találni ahogy nézem. Így viszont attól tartok, hogy egy lánynak sem fogok kelleni, mert már így is le vagyok maradva.

2016. dec. 16. 18:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Mivel vagy lemaradva ember? Ne itt sírjál már 19 évesen. Vannak olyanok, akik csak 30 éves korukba szexeltek először, akkora találtak barátnőt, szóval kérdem, mit rinyálsz, már bocs?
2016. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nem vagy egyedül. :D

En sem tetszem senkinek.

2016. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Wazz jajistenkém, már megint egy koravén 20-se éves, aki túl van élete delén, már készülődik a nyugdíjra meg a halálra, és mindenről de mindenről lemaradt mert még nincsenek unokái....
2016. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Pff elég gáz, amit ide írtál.. Hogy lennél már lemaradva? most akkor, ha valakinek nincs 1 barátja se, az apja veri az anyja meg meghalt és mondjuk 18 évig 1 szülinapja se volt, meg karácsonya meg úgy kb mindene, akkor döntsön úgy, hogy következő 60-70 évig se ünneplje meg azt amit megkéne és ne szerezzen barátokat, meg ne menjen el a rossz környezetből, hanem hagyja hogy az apja a nyomorba taszítsa?


Te sem vagy lemaradva, nem azt kell nézned, hogy mi az amit eddig nem értél el, hanem mi az amit még elérhetsz! ELéggé közhelyes mondásokat tudnék most ide firkantani, de nem fogom megtenni, amúgy meg lehet már lehettél volna szerelmes, csak mondjuk a lánynak nem adtál esélyt, mert lehet hogy nem is te döntöd el, hanem a környezeted, hogy kit milyennek tartasz... Sajnos ilyenből is sok van, hogy azért nem tetszik valaki, mert egy adott "c" személy azt mondta, hogy nem szép és adsz a véleményére..

17f

2016. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem rinyálni jöttem egyáltalán csak már nem tudom kitől kérdezzem meg ezeket, vagy mások, hogy vannak evvel. Azért érzem magam lemaradva mert az ismerőseim közül már mindenki túl van ezen ennyi idős korára, nekem pedig nem jön össze.
2016. dec. 16. 19:11
 6/21 anonim ***** válasza:
34%

hát ... most nem azért, de aki írta azt a 30 éveses példát, öhöm, azért ott gond van, hidd el nekem.

és amikor a 15-16 éves korosztály döntő része aktív szexuális életet él, akkor mit is lehet válaszolni erre?

mondjuk úgy h siess azért, de nem értem azt a részt, hogy lett volna lehetőséged, csak te nem akartad. figy, minden rendben van veled? mert miért nem akartad?

2016. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy több lány is akart mar velem együtt lenni csak én nem mentem bele a kapcsolatba mert nem lett volna őszinte a részemről. Igen minden rendben van nem vagyok meleg ha arra gondolnál, a külsőm is rendben van.
2016. dec. 16. 19:23
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valaki mondjuk fosos, fél a nőktől, nem mer kezdeményezni. Mert mondjuk nem voltak barátai, nem ért az emberekhez.

Nem mindenkinek kell elmeháborodottnak lenni ahhoz, hogy 30 évesen még pl nem volt barátnője.

Sok ember a családja példáján nő fel, hogyan viselkedjen az emberekkel, vagy barátokon keresztül.

Pl, én is baromira visszahúzódó voltam egész életembe, ennek az volt a következménye, hogy nem lettek barátaim, amit annyira nem is bánok. A családomba meg nem épp az láttam, hogyan kell normálisan viselkedni az emberekkel, a nőkkel. Sajnos mai napig kong a fejem az ürességtől, ha egy lánnyal kell beszélnem. És én már pedig 28 éves vagyok.

Majdnem 23 éves koromig szűz voltam. Én is hasonlóan éreztem magam és rosszul esett, hogy valaki már 15-16 évesen elkezd szexuális életet élni, nekem meg nem jött össze senkivel. De meg is értem, kinek kellett volna egy betoji, társalogni, hülyéskedni nem tudó, szorongással küszködő ember?

23. szülinapom előtt 1 hónappal elmentem prostihoz, mert már nem bírtam tovább. Aztán lett egy barátnőm rá 1 évre, akivel volt, vele egy évig voltam együtt. Majd most egy jó havernak köszönhetően, az elmúlt két hétben 2x is szexeltem, bár abból csak 1 volt betervezett.

Tudom nem szerelemből volt, én is jobban szeretem úgy, de a szükség sokszor törvényt bont.

2016. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem merek én sem, talán azért nem sikerült még olyan lánnyal összejönni.
2016. dec. 16. 20:29
 10/21 anonim ***** válasza:

Mi a ráknak neked barátnő? Miért akarsz szexelni?

Eddig is megvoltál nélküle nem? Hát akkor? Hagyd abba a siránkozást, majd ha alkalmad adódik csapj le rá. Ismerek olyat is, aki 27 évesen szűz. Nem látom ebben a problémát.

2016. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!