Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások hogyan ismerkednek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások hogyan ismerkednek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, de nem kellek senkinek sem és nagyon magányos vagyok.

Tény hogy kicsit csúnya vagyok, de próbálok szebb lenni, és rendszeresen sportolok is.

Sem a való életben, sem a neten nem megy az ismerkedés, és úgy érzem hogy én is egy femcel leszek, aki magányosan hal meg.


Letoltottem társkeresőt is, de nem működik nálam az se.


Adnátok tippeket, hogy hogyan találjak fiubaratot?


jún. 28. 15:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
20 tök normalis szerintem.
jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:

Első lépés elfogadod önmagad.

Második lépés addig ismerkedsz, addig állod a pofont amíg össze nem jön.


29/N

jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

De honnan veszed, hogy itt csak felnőttek vannak? Én 21 vagyok de 15 évesen regisztráltam. Simán vannak itt akár veled egy korúak is.

De ha meg válaszolnál azoknak akik írtak privátban talán tudnának konkrétabb tanácsot adni. Nem kell összejönni velük de beszélgetni lehetne, így a te kommunikációs képességed is fejlődne ami valószínűleg az egyik fő akadálya annak, hogy nem tudsz ismerkedni.

jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Egy nagy 0 a kerdezö, semmit nem tesz azert hogy valtoztasson.
tegnapelőtt 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
De teszek érte!!!! Fogd már fel
tegnapelőtt 18:38
 26/30 anonim ***** válasza:
De nem teszel különben ismerkednel itt is es irnal azoknak akik szeretnenek.
tegnapelőtt 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
De teszek érte te, és nekem szinte csak 30 éves felnőttek irnak, és azt sem tudom h néznek ki
tegnap 09:29
 28/30 anonim ***** válasza:
Rendben akkor tovabbi jo keresgelest.
tegnap 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

És 30 éves felnőttekkel nem lehet beszélni? Fogd már fel, hogy segíteni próbálna itt neked mindenki. De te nem hogy nem teszel érte, a segítséget is elutasítod és minden erőddel azon vagy, hogy ne kelljen ismerkedned.

Nyávogj még kicsit meg sajnáltasd magad... egyszer majd biztos beválik és a semmiből letérdel eléd a szőke herceg..ja nem

tegnap 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Amig görcseid vannak ismerkedsé során és nem oldod fel ezeket addig lehetsz 16-26-36 éves is, ezek a te próblámáid, vastagon tökmindegy mindenkinek.

Legfeljebb menetközben párszor kihasználnak, szexuálisan vagy anyagilag is.


Úgysem azokkal jössz össze akik segiteni próbálnak rajtad.

Megteheted pszichomokussal is 20e/órás dij.


Döntés, felelősség és az ezekkel való együttélés minden pillére a tiéd.

tegnap 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!