Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások hogyan ismerkednek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások hogyan ismerkednek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, de nem kellek senkinek sem és nagyon magányos vagyok.

Tény hogy kicsit csúnya vagyok, de próbálok szebb lenni, és rendszeresen sportolok is.

Sem a való életben, sem a neten nem megy az ismerkedés, és úgy érzem hogy én is egy femcel leszek, aki magányosan hal meg.


Letoltottem társkeresőt is, de nem működik nálam az se.


Adnátok tippeket, hogy hogyan találjak fiubaratot?


jún. 28. 15:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%

írtam privátot, dehogy leszel magányos, már az első nagy lépést megtetted.

Beláttad mi a hibád, hol az elakadásod, szívesen átbeszélem veled töviről hegyire, sajnos ezeket szülővel nem lehet..

jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk itt is. Irj hs szeretnel en szivesen beszelgetnek 😊
jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha*
jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem itt akarok ismerkedni
jún. 28. 18:50
 5/25 anonim ***** válasza:
48%

1es vagyok írtam rád pm et, nem felszedésből írtam rád hanem hogy legyen esélyed ismerkedni.

Ha te nem állsz készen, az élet sem fog készen állni rád.

Ha mégis akkor nagyvalószinuséggel sokszor égeted meg magad. pl rossz fiúval próbálkozol, és kihasznál.

jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%

Illetve, az Élet egyébként is keresztbetesz, megmérettet.

Ez is csak egy dolog amit megkell oldani, vagy addig dobja eléd amíg megerölteted magad és beleállsz.

Lehet most csak 16 vagy, de ugyanez a fejed lesz 30 és 45évesen is, a köztes különbség hogy mások hányévesnek kezelnek.

45évesen ilyen gonddal már kifutottál az időből. mig most azért könnyebben változol. ha akarsz, nem kötelező.


Lehet épp szenvedés a jellemed és a mankód, hogy mindenkinek elmondhasd hogy te, így és így jártál pórul nemtudsz ez t és ezt,

Igazából kevés ember van akit ez érdekel, mégkevesebb aki felajánlja hogy segitsen.


Korosztályodban fix hogy nincs, de utána is max szexpartnerként jössz képbe.

Mert férfiak már csak ilyenek. Nők pedig meghallgatnak és ennyi, az sem jobb. oké kibeszéled egy nővel, mi történik utána, "elmondja a többi csajnak"!

klassz.


Kibeszéled egy férfival, nem mondja el másnak mert nincs kinek.

jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezö nem eleg hogy csunya vagy es a kutyanak nem kellessz meg itt nyavajogsz, de meg azokat is elutasitod akik probalnanak veled ismerkedni egy ilyen szanalmas kerdes utan... 😂

Csak varod a sültgalambot.

Az nem fog a szadba repülni most mondom.

jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Majd lesz vmi hülye aki meg tolja ezt is az lapat
jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Talán neked is tenned kéne érte valamit kérdező nem gondolod?

Így nem is fog menni.

jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Semmi gond srácok, hagyuk hogy jöjjön valaki aki nem innen hanem a nagybetűs életből fog rálelni és kihasználni.

Aminek megkell történnie hát történjen meg.

Lehet a családi állapotokra is visszavezetni ezt a hozzáállást hogy az apjával nincs normális kapcsolata és ezáltal nincs normális kép se előtte amit követhetne.


Másik, mai kamaszoknak, csajoknak írtó nehéz dolguk ismerkedni.

Boldog boldogtalan leakarja varrni, és még zsarolják is ha nem fekszenek le velük.


Ezért lenne jó ha megválogatnád és beengednéd azt aki szexelésed nélkül bármit is javadat szolgálja. Ez lehet pszicomókus is. vagy az anyukád vagy apukád. Vagy innen, vagy névtelen chatoldalak és majd szépen összerakod magad.

jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!