Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások hogyan ismerkednek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások hogyan ismerkednek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, de nem kellek senkinek sem és nagyon magányos vagyok.

Tény hogy kicsit csúnya vagyok, de próbálok szebb lenni, és rendszeresen sportolok is.

Sem a való életben, sem a neten nem megy az ismerkedés, és úgy érzem hogy én is egy femcel leszek, aki magányosan hal meg.


Letoltottem társkeresőt is, de nem működik nálam az se.


Adnátok tippeket, hogy hogyan találjak fiubaratot?


jún. 28. 15:25
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Én teszek érte, és nem a sült galambot várom. Dolgozok magamon, és keresem fiúk társaságát, de nem akarok nyomulni mert akkor pick me leszek és inkább megutálnak minthogy bárkinek is kellenek.

Amúgy nem erdekel, ha egy fiú csak kihasznal, mert legalább addig is foglalkozik velem

Masoknak nem beszélek a bajaimrol, de gondoltam hogy itt lehet mert itt nem ismernek

jún. 28. 20:26
 12/30 anonim válasza:
100%
Én neten ismerkedtem mindig, tiniként is, felnőttként is, onnan voltak kapcsolataim. Most is onnan van.
jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

#11

"Amúgy nem érdekel, ha egy fiú csak kihasznál, mert legalább addig is foglalkozik velem"

Nagyon rossz hozzáállás, hidd el, lehet hogy abban a pillanatban jó érzés, de később mardosni fog a lelked, hidd el. Tartsd magad kicsivel többre. Valószínűleg óriási szeretethiányod van, de ezt ne téged kihasználó fiúkkal, hanem ha nem találsz rendes srácot, inkább barátokkal probáld ellensúlyozni

jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
#13 Barátokat nem tudok szerezni, próbálok új embereket megismerni de nem megy a baratkozás
jún. 29. 07:11
 15/30 anonim ***** válasza:

#14

Miért nem megy?

jún. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
Ha nem itt akarsz ismerkedni, akkor ne várj tippeket! Arra jók vagyunk, hogy tippet adjunk, de írni arra mar nem, privátban? Lány vagy? Olyat ne csinálj, hogy nem valaszolsz privátokra, mert vakaki a végén jelent.
jún. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de nem itt akarok ismerkedni mert itt felnőttek vannan
jún. 29. 13:06
 18/30 anonim ***** válasza:

17 neked sehol nemjo az ismerkedes.

Nem teszel erte az a legnagyobb baj.

Elkönyveled hogy itt csak felnöttek vannak (ami nem is ertem miert lenne baj) es ezert nem akarsz itt ismerkedni ami a legnagyobb hiba amit elkövethetsz ha tenyleg meg akarsz ismerni embereket.

A masik meg ugyan ugy lehetnek itt maganyos fiatalok is.

Igy magadtol veszed el az eselyt. De te tudod.

jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Azert nem kellesz senkinek mert igy allsz hozza
jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

#18 Teszek érte. De nem nyomulhatok rá senkire, mert az elég gáz.


És nem akarok felnőtt ferfiakkal ismerkedni, mert még csak 16 vagyok. Szerintetek az normális ha egy 16 éves lány egy 30s 40s pasikkal kavar?????? NEM.

jún. 30. 07:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!