Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti elhinnetek? 15/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnetek? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nekem nagyon tetszik de mai napig azt gondoltam hogy nem jövök be neki de ma azt írta hogy én leszek a kovi barátnője meg cuki vagyok meg talizzunk és ezeket komolyan írta csak nemtom elhiggyem-e neki és kérdeztem hogy mivan a barátnőjével és mondta hogy sokat vitáznak meg neki olyan lány kell aki szereti és hogy én normális vagyok vele és nemcsak kihasználom és ez kell neki és hogy végre van valaki akivel el tudna képzelni egy normális kapcsolatot de tudni kell hogy a csávó elég lazán vesz mindent

2017. júl. 27. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Aha, osszejottok aztan mas csajoknak fog ilyeneket irogatni. Amugy sok boldogsagot😂
2017. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két opció lehetséges szerintem:

1.tajparaszt az illető. És csak a bugyiban akkaratal jutni.

2.a haverjai írták neked az a nevében, h hülyét csinálnak mind ketötőkböl

2017. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Van egy fiú aki nekem nagyon tetszik de mai napig azt gondoltam hogy nem jövök be neki de ma azt írta hogy én leszek a kovi barátnője"... Hát ha te leszel a kovi barátnöje az már nem jó jel,tudod ki az a Kovi?...:-)
2017. júl. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne hidd el

Ez a..csak meg akarlak dugni mert épp nincs senki más szöveg


Higgy nekem

18f

2017. júl. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a csávó olyan egyértelmű, hogy még egy idő után a legostobább ember is észreveszi, hogy mik a szándékai.
2017. júl. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne hidd el! Amit írtál abból két dolog derült ki. Hogy nem a hűséges fajta, és csak a bugyidba akar menni. Rossz kombináció. Egy kapcsolathoz biztosan.
2017. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!