Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti nem tartanátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti nem tartanátok komolytalannak a lányt emiatt? Elhinnétek?

Figyelt kérdés
Kedd óta még nem válaszoltam a fiúnak akivel tetszünk egymásnak. Ma fogok, nem sokára csak még kíváncsi vagyok a véleményetekre. Nem értem rá, tényleg, sok dolgom volt. Tegnap akartam de osztálykirándulásom volt aztán hulla voltam még mindig az vagyok kicsit de most már ráérek. Szerintetek nem fog komolytalannak gondolni ha leírom, hogy nem értem rá mert sok dolgom volt? Nem hiszi azt, hogy amiatt volt mert nem érdekel Ő? Tudja, hogy tetszik nekem de mégis, nem hiszi azt? Elhinnétek ha ezt leírnám? Egyébként úgy írt, hogy offline voltam szóval nem látta, hogy fent vagyok, csak egy pár percre néztem fel és akkor láttam, hogy írt de nem kattintottam rá, hogy nehogy lássa, hogy láttam mert akkor még azt hinné, hogy nem érdekel engem Ő. L

2015. jún. 6. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
emiatt nem fog komolytalannak tartani
2015. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
# 1 Nagyon remélem. Köszönöm. :)
2015. jún. 6. 16:39
 3/8 anonim ***** válasza:
nem! nem mindenki ér rá egész nap fbzni
2015. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
# 3 Köszönöm szépen. :) Válaszolok neki.
2015. jún. 6. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
H.ZS. te vagy az?
2015. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
# 5 Nem tudom az ki, de nem ő vagyok. :D
2015. jún. 6. 21:38
 7/8 anonim válasza:
Miért ne hinné el? Ha ismer és tudja hogy nem hazudsz , még tetszel is neki nem is értem hogy miért lenne ebből akármi probléma... remélem segítettem... :-D
2015. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
# 7 Hát nem tudom csak belegondoltam. :"D Köszönöm a válaszod! :) Nem volt semmi probléma. :) :D
2015. jún. 7. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!