Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti ezt elhinnétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt elhinnétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem szeretem ha a barátom más lányok képét like-olgassa facebookon, és ö se szereti, és ideges is szokott lenni, sokszor volt vitánk is ez miatt,like-olt más lányokat, komentálta hogy szépséges. Tegnap történt, hogy megint megtudtam, mivel én nemvagyok fent fb-on, hogy tetszikelte két lány képét. Erre az volt a magyarázata, hogy a kolegája törölte magát fb-ról és odaadta neki, a srác pedig megfeledkezett hogy nem a saját fb-ján van. Ti ezt elhinnétek?
2015. okt. 20. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

1. Nem,kamuzik.

2. Miért ne lájkolhatna valaki egy képet?


Komolyan,írja már le nekem valaki,hogy miért baj,ha valaki lájkol egy fotót??????

2015. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

és ö se szereti, és ideges is szokott lenni, sokszor volt vitánk is ez miatt


Mit nem szeret, miért ideges, ha te fent se vagy???

2015. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Erre szokták mondani, hűséget fogadtam, de nem vakságot.
2015. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

miért kellene like-olgatnia más lányok képét?? mert ha ö nemszólná meg, akkor nemmondok semmit, max kicsit rosszul esik de túlteszem magam miatta, köszi a választ elsö

hát nem csak facebook létezik ahol tetszikelni lehet dolgokat :)

persze tudom, nem is azt mondom nenézzen meg más lányokat, de miért kell komentálni és tetszikelni?? köszi a választ harmadik

2015. okt. 20. 10:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném el.

Lájkolni és nyáladzani valami képe alá, hogy hű de szép, stb. nem ugyanaz.

Az utóbbinak én sem örülnék, de szerencsére egyikünk sem ilyen nyalizós típus, így ebből nincs gond.

2015. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi vaaan?

A kolléga törölte magát a FB-ról. Mit adott a párodnak? Akkor hova képzeli magát a párod?

2015. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!