Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezt elhinnétek hogy ez a...

Ti ezt elhinnétek hogy ez a hülyeség baja?

Figyelt kérdés

barátom két hete kicsit távolságtartóan viselkedik, nem bújik stb... ha kihívom találkozni jön, de ő annyira nem serénykedik programokat szervezni, találkozni. Tegnap rákérdeztem hogy miért ilyen és azt mondta hogy mióta kijött valami herpesz szerű a szája szélén rettentőn zavarja és frusztrálja és ezért ilyen.

Nem hittem el hogy ilyen lehet és kinevettem, utána még írta is sms-ben hogy rosszul esett neki h kinevettem. De hát én ezt akkor is nehezen hiszem el. Attól hogy másik nője van kétlem mert vagy dolgozik vagy otthon vagy velem van, de hát soha nem lehet tudni. Mit szólsz ehhez?


2012. ápr. 3. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Párom is ilyen volt eleinte,ha kijtt rajta,én se tudtam mire vélni.Épphogy látszódó herpesz,és minimum azt hiszi hogy egy hatalmas bibircsók.Knegeti állandóan,gyógyszer rá,és életkedve nullán.

Nem értem még mindig hogy miért,de azt legalább elértem,hogy mivel engem nem fertőz meg,ezért hozzám már van kedve valamennyire.

Pedig nem tini már,mégis ilyen.

Kezdem elfogadni hogy kb félévente 1 hétre maximum hagyja magát,de neki nincs kedve semmihez,kimozdulni végképp.

Ne cseszegesd,rosszabb

2012. ápr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő sem tini már bőven középkorú. Nem cseszegetem már
2012. ápr. 3. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell mindent túlbonyolítani? Miért nem lehet elhinni, hogy herpeszre van? Eléggé kellemetlen dolog az.
2012. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt, a világból is elbujdokoltam volna miatta. Simán lehet, hogy szégyelli.
2012. ápr. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én akkor vagyok ilyen ha aphtám van. Már pedig sajnos elég sűrűn van :(
2012. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!