Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meg tud változni egy fiú, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tud változni egy fiú, ha van kiért?

Figyelt kérdés

A barátommal pár hónapja vagyunk együtt. Látszólag minden rendben köztünk, de tudom hogy a múltban voltak dolgai, amik miatt nem vagyok teljesen nyugodt, és aggódom, hogy esetleg a nagy csajozós énje erősebb. Azt mondja szeret és ne legyek hülye, nem adna fel minket senkiért, de mi van ó, ha ez csak süket duma.

Fiúk, akik esetleg hasonló vad életet éltetek, tudtok ti szerelmesek lenni? Fel lehet adni a múltat A lányért?



2016. jún. 21. 17:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Meg.
2016. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 ??????: ***** válasza:
meg lehet én is ilyen voltam
2016. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Én meg vagyok róla győződve, hogy akárki meg tud változni

valakiért, akit igazán szeret.

Lehet, hogy te többet jelentesz neki, mint a "sok csaj" a

múltjában összesen, és így persze, hogy képes téged

választani.

Szerintem bízz meg benne, és ne aggódj! :)

2016. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%
Lehetséges de ez sok mindentől függ.. ha a fiú nagyon csajozós de nincs senkie akkor miért ne tenné.. viszont ha a "voltak dolgai" arra utal, hogy megcsalós akkor nem valószínű, hogy megváltozik.. bárki bármit mondhat.. a csillagokat is lehazudja neked az az ember.. de másnak is :)
2016. jún. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!