Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meg tud változni egy fiú, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tud változni egy fiú, ha van kiért?

Figyelt kérdés

A barátommal pár hónapja vagyunk együtt. Látszólag minden rendben köztünk, de tudom hogy a múltban voltak dolgai, amik miatt nem vagyok teljesen nyugodt, és aggódom, hogy esetleg a nagy csajozós énje erősebb. Azt mondja szeret és ne legyek hülye, nem adna fel minket senkiért, de mi van ó, ha ez csak süket duma.

Fiúk, akik esetleg hasonló vad életet éltetek, tudtok ti szerelmesek lenni? Fel lehet adni a múltat A lányért?



2016. jún. 21. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Bárki meg tud változni ha van kiért :)
2016. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg előző vagyok

Nem tudom hogy ismered e az így jártam anyátokkal c. Sorozatot, abban tökéletes példa erre Barney, élete volt a sex és csajozas,megis feladta Robinért az egészet,mert neki csak ő kellett :)

2016. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, remélem nem probléma ha válaszolok. Az én párom is nagy csajozós volt, de megváltozott. Létezik ilyen, csak azért észnél kell lenni. Szerintem egy párkapcsolatnak az egyik alapvetője, hogy a legjobbat hozzuk ki a másikból. Ha valóban szeret, akkor nem lesz probléma.

17/L

2016. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#2

1 év után szétmentek->rossz példa:DD

2016. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
100-ból egyszer talán igen
2016. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
82%
Természetesen megtud:)
2016. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok ugyan, de hallottam hasonló eseteket. Van rá esély... Viszont nem akarlak elszomorítani, de nem biztos, hogy te leszel az, aki miatt megváltozik. Hány évesek vagytok? Az ilyen pasiknak sok esetben el kell érni egy bizonyos kort, hogy másképp lássák a dolgokat. Akad köztük későn érő típus, valamelyik 30-40 évesen sem lesz más. De ha X ideig meg bír maradni melletted, és másban is elkezd változni, az már jó jel lehet. 17/L
2016. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon :O..
2016. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

ez a párkapcsolatok (egyik?) legnagyobb kérdése. mindenkinek van róla véleménye, ilyen-olyan tapasztalatai, de minden kapcsolat és benne minden ember más és más. minden ember folyamatosan változik és minden helyzetben máshogyan viselkedik.


szerintem neki nem megváltoznia kell, neked meg nem szabad őt megváltoztatnod, vagy elvárnod a megváltozását. ő valahogyan viselkedett a kapcsolatotok előtt és most a kapcsolatotokban máshogyan viselkedik, mert más helyzet van. amíg ez a helyzet, hogy kapcsolatban vagytok jó és neki, amíg megkap a kapcsolatotokban mindent, amire vágyik és nem szenved hiányt olyasmiben, amire vágyik, de a kapcsolatban nem kapja meg, addig működik a kapcsolat. ha valami nem fog stimmelmi a kapcsolatban és másra kezd vágyni, vagy kevésbé elégíti ki a kapcsolat, akkor lehet, hogy ki fog lépni, kacsintgatni, vagy szakít.


a tartós és jó kapcsolat titka nem az, hogy hűségesek/monogámak legyetek és kész. két nagyon hűséges ember kapcsolata is el tud úgy laposodni, hogy máshol keresnek izgalmat, szakítanak, vagy egymás idegeire mennek. a megoldás, hogy figyeljetek egymás igényeire, kommunikáljatok, megoldásokat keressetek a problémákra.

egy jó kapcsolatba is kell vita, féltékenység, csábítás. legfontosabb a feszültségek feloldása és újbóli megteremtése.

2016. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát de megtudott változni, csak nem sokáig bírta :D
2016. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!