Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fog ez még változni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ez még változni vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok szerelmes lenni. Pontosabban nem kelti fel senki annyira az érdeklődésemet hogy azt mondjam rá "Na ő nekem kell". Eddig egy srác volt,akivel eltudtam volna képzelni valamit de csalódnom kellett benne így ismét ott tartok,hogy nekem egyszerűen semmi sem sikerül.

Lehet bennem van a hiba,mert a tökéleteset keresem de emellett úgy érzem sosem fogok olyat találni akit én is és főleg engem is érdekelne. Vagy más is van így ezzel? 16/L



2016. febr. 8. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy fog változni! Mindenki életében máskor jön el az első szerelem!

Én 15 vagyok és most érzem magamat először szerelmesnek. De ez az érzés nem mindig kellemes, valamikor jobban tud fájni, mint azt az ember gondolná, főleg, ha csak neten beszéltek és félsz, hogy soha nem láthatod az illetőt...

És tökéletes ember nem létezik, de olyat találhatsz, aki kívűl és belül is megfog valamiben. :)

2016. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Még fiatal vagy, nem kell ezen nagyon sokat gondolkodni. :) Én 21 éves vagyok és hasonlóképpen érzek mint, te, de egyelőre összpontosíts a tanulásra, és ha nem figyelsz ezekre, előbb-utóbb találni fogsz valakit, akivel szerelembe fogsz esni, ezeket a dolgokat nem tudod siettetni. :)
2016. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!