Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van ilyen? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen? Mi lesz így velem? Lehet, hogy ez sosem fog változni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ember küzd ilyen "problémával" de most én mégis úgy érzem betelt a pohár. Nagyon elvagyok keseredve. Hamarosan 19 éves leszek, és még nem volt komoly kapcsolatom. Tudom..ez sem nagy dolog..de én vágyom rá, nekem hiányzik. Ha el is tudok menni valahova, esetleg szórakozni, ott is csak "arra" kellek a pasiknak. (Mert hogy a "barátaim" igencsak ritkán jönnek el velem...és ritkán hívnak, inkább otthon olvasnak...-.-) Szóval, a külsőmmel nincs gond, normális lánynak tartom magam, igaz nincs nagy önbizalmam, de ezt a fiúk sosem láthatják mert elég jól eltudom adni magam, és mégsem! Jó, persze mindig akadnak olyan srácok akik többet akarnának, de az a gond, hogy nekem ők nem tetszenek...és még azt sem mondhatom hogy válogatós lennék, mert eddig a legkülönfélébb pasik jöttek be, és többnyire nem a vonzó külsejükről voltak híresek.

És most itt a szombat, senki sehova nem jön el velem, nem érnek rá..nincsenek itthon..senki nem is hív el, és úgy érzem nem bírom tovább. De a legnagyobb gond, hogy eddigi életem során még sosem éreztem magam igazán boldognak és elégedettnek...és most már bármit megtennék ezért.

Mit gondoltok?


2012. júl. 28. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

egy cipőben járunk :)

fe fel a fejjel

19/F

2012. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"de fel a fejjel" akart lenni
2012. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, csak én tudtam magamról, hogy a tudatalattim szabotálja a kapcsolatokat, illetve annak a lehetőségét. Voltak srácok, akik próbálkoztak, de általában mire eldöntöttem, hogy mit akarok, addigra ők is belefáradtak a dologba. Aztán jött a mostani párom, aki még direkt élvezte is, hogy el akarom hajtani, aztán ő nyert. :D

Van 4 barátnőm, akik veled egy cipőben járnak. Mi sokat járunk bulizni, de mondjuk szerintem ott annyira nem is lehet ismerkedni, ott sokan részegek és csak AZON jár az eszük. Plusz hidd el, hogy nyárra a legnagyobb hülyeség bepasizni. Mondjuk ilyenkor könnyebb. Biztosan nincsenek olyan barátaid, akikkel szívesen eljárnál bulizni??


Szerintem előbb magadban tegyél rendet. Hidd el, ha tudatosan nem is, de mindenki érzi, hogy ki az, aki magabiztos és ki nem. Szerintem hiába gondolod, hogy jól leplezed, ezt sehogy nem tudod. Én sem vagyok az a tipikus szépség, átlagos lány vagyok, átlagos arccal, van, amit megváltoztatnék, de ilyen vagyok és szeretek ilyen lenni és teljesen boldog vagyok így.


L/19

2012. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy komoly kapcsolatban is arra fogsz majd kelleni csak, ennyi ésszel majd csak utána fogsz rájönni.
2012. júl. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
menjél be a buliba mond h : na ciki a mizuszitu?! oszt jónapot
2012. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NightSpirit ***** válasza:
Kedves kérdezö most mondhatnám hogy "nyugalom eljön a te idödis" es minden rendbenlesz mert csak idökérdése... nos ez nemigaz:) az emberek szeretik közhelyekel leplezni a nyilvánvalot.. nezd ha emiatt szomorkodsz az nem segit max beleugrasz egy kapcsolatba amiböl 98% eséjel orcára is esel .. az en tippem .. ted amit szeretsz vágj bele dolgokba csinálj ojat amit meg nem elvezd az eletet es usz az áral.. ne keres semit mert akkor a semi könyebben megtalál ;) kezcsokom! (24/F)
2012. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!