Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok boldogtalan? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok boldogtalan? Ez már sosem fog változni?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, imádom a szakmáimat, hamarosan dolgozom, van egy remek autóm, csak boldog-kiegyensúlyozott lelkivilágom nincs... utóbbi időben (régebben is..) délutántól kezdve (reggelente viszont pont ellentetje) hirtelen megváltozik bennem valami és antiszociális, kedvetlen, búslakodó leszek...régen nagyon szerettem olvasni, mostanában hangulatom sincs hozzá, barátnőm nincs, régebbne próbálkoztam de folyton lekoptattak nekem nincs jó dumám ha randizok 1 lánnyal kedves és őszinte vagyok de semmi értelmese volt.. nemis keresek már..kevesebbnek tartom másoknál magam és nincs is túl sok önbizalmam..jó pár éve eddzek így szép testalkatom van, de ezt is hátrányomnak fogom fel..folyton bántó (b*zi, primitív,csúnya vagyok)gondolatok támadnak a lelkembe és nyugtalan vagyok:(
2010. okt. 13. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok csak nincs autóm... :/
2010. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
az az igazság amióta van autóm valamiylen szinten jobb lett a hangulatom, azt mondják a nők körül forog az élet nekem ez eddig nem jött össze és én ezt a vezetésbe találtam meg lehet hülyén hangzik de mikor vezetek boldog vgayok, nyugodt és sokszor visszagondolok merre autóztam stb egyszerűen megnyugtat ha beszállok.. de ez rövid távon megoldás csak:(
2010. okt. 13. 20:32
 3/17 anonim ***** válasza:

nefélj semmi sem tart örökké:)

nyugodj meg, és ne keresd a boldogságot. majdj ön az magától. najo ez most olyan b*zernyák hittérítős dumának hangzott, de am működik... én is kiborultam, és egyik este az asztalra csaptam és röhögve elkiabáltam magam hogy LESZ*ROM. tökjó estém volt, odajött egy srác röhögve hogy mégis mit, stb, megismerkedtünk. más kérdés hogy nem jött össze, de legalább arra rájöttem hoyg nem esélytelen megismerni valakit.

2010. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

szegénykém

találnod kell valamit ami jókedvre derít a zene vagy a tánc vagy valami

fel a fejjel légy nyitott a világra tudom hogy nehéz de meg kell próbálni mert örökre magányos leszel

2010. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem helyes h egyáltalán ilyen kérdést kiírok a barátaim biztos nem irogatnak iylen kérdéseket ki de hát rájuk tapadnak is a csajok:( még a kövér szemüveges haveromnak is van nekem a "szépfiunak" semmi... gyakorlatilag tükörbe nem nézek mer nem vagyok kiegyezve magammal "biztos ronda" vagyok
2010. okt. 13. 20:36
 6/17 anonim ***** válasza:
talán éppen ezért nincs. amíg magadat nem tudod szeretni addig más sem fog tudni. egyébként nem leeht hogy magasra teszed a mércét a lányoknál?
2010. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
sztem átlagos a mércém tisztában vagyok vele kb miylen lányoknál lehet esélyem...de hiányzik belőlem az a tűz...
2010. okt. 13. 21:01
 8/17 anonim ***** válasza:
hm nemtudom én nem hiszek ilyenekben. a tűz nem olyan hogy benned vagy vagy nincs, hanem olyan hogy a lány látja benned vagy nem. talán kicsit ambivalens személyiség vagy, és mégis magasra teszed a mércét: nem azért mert nem kaphatnád meg azokat a lányokat mittomén a kinézeted miatt, hanem mert nem úgy viselkedsz mint akinek olyan lányok valóak. vagy adj lejjebb az elvárásokból, vagy fejleszd magad, az önbizalmad.
2010. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ambivalens vagyok igen mivel halak vagyok és énis felfedeztem ezt már
2010. okt. 13. 21:39
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne igy gondolkodj...bizz magadban s meglátod a dolgok jóra alakúlnak.És halgass zenét attól nekem mindig jobb kedvem lessz.
2010. okt. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!