Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok boldogtalan? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok boldogtalan? Ez már sosem fog változni?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, imádom a szakmáimat, hamarosan dolgozom, van egy remek autóm, csak boldog-kiegyensúlyozott lelkivilágom nincs... utóbbi időben (régebben is..) délutántól kezdve (reggelente viszont pont ellentetje) hirtelen megváltozik bennem valami és antiszociális, kedvetlen, búslakodó leszek...régen nagyon szerettem olvasni, mostanában hangulatom sincs hozzá, barátnőm nincs, régebbne próbálkoztam de folyton lekoptattak nekem nincs jó dumám ha randizok 1 lánnyal kedves és őszinte vagyok de semmi értelmese volt.. nemis keresek már..kevesebbnek tartom másoknál magam és nincs is túl sok önbizalmam..jó pár éve eddzek így szép testalkatom van, de ezt is hátrányomnak fogom fel..folyton bántó (b*zi, primitív,csúnya vagyok)gondolatok támadnak a lelkembe és nyugtalan vagyok:(
2010. okt. 13. 20:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igaz az, hogy a gondolataid irányítják az életed. Van akinek a pozitív gondolatok halálos betegségből mutatják meg a kiutat. Ezt máshogy nem lehet megváltoztatni, mint hogy fogod és jó alaposan pofonvágod magad, hogy elég volt már a siránkozásból, ideje változtatni a dolgokon. Nem azért vagy a világon, mert anyádéknak nem volt jobb dolga! Nem azért, hogy nézegesd a kocsid egész nap. Azért, mert alkmalmas vagy arra, hogy boldoggá tegyél valakit és ő is téged! Tessék talpraállni egyedül, kemény, erős, független férfi vagy, alapokkal, kilátásokkal, csak tudni kell kezdeni vele valamit. Mondogasd magadban, hogy képes vagy rá, értékes, erős vagy, és menni fog. Meg van vlahol a TE párod is, de ha valóban illik hozzád, nem fog leteperni egy utcasarkon, ismeretlenül. Keresned kell! Ő rád vár és számít rád! Tegyél érte! Sok erőt kívánok! Ne csak hidd és reméld, hogy menni fog! TUDD! L26
2010. okt. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azért vagy boldogtalan, mert nem szereted magadat.
2010. okt. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Lehet az a gond, amit már írtak, hogy nincs elég önbizalmad és nem tudod szeretni (elfogadni) magad.

De ha a hangulatod nagyon ingadozik, azt bipoláris depressziónak hívják, és ahhoz orvosi segítség kell. Mondjuk 19 évesen még előfordulhat - de akkor az idő múlásával csökkenie kellene.

Ha ez növekszik, vagy nem változik: inkább menjél orvoshoz!

2010. okt. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Csak az első pár kommentet olvastam el...de nem értek velük egyet...

A boldogság nem jön magától...azért kurv@ keményen meg kell dolgozni...!!!

Szerintem amúgy az a bajod, hogy magányos vagy...csak lehet, még magadnak se nagyon akarod bevallani...

tudod, van egy idézet is Truman Capottól:

"A magány olyan, mint a láz, éjszaka a legerősebb!"

Lehet, ezért leszel délutánonként "antiszociális" meg kedvtelen...

A boldogság magába foglalja a párkapcsolatot is...

Szerintem Neked az hiányzik..., de ezt igazából Neked kell érezni;)

2010. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Éreztem már hasonlókat, mint Te. Reggel még tele voltam tettvággyal, önbizalommal. Aztán bekavartak mindenféle buta gondolatok, hogy nem vagyok elég jó stb., és jól elrontottam a hangulatomat, így már le is mondtam a terveimről aznapra.

Most fordult a kocka, már nem vagyok olyan csinos, de sok-sok remény van bennem, és tudom, hogy többre vagyok hivatott.

Ne morfondírozz magadon, sportolj, lazulj, légy vidám és a boldogság rád talál.

32/N

2010. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nálam tök érdekes, mert fordítva van: reggel vannak depressziós gondolataim.. aztán napközbe jól érzem magam, elvagyok.. este meg jönnek megint a mély gondolatok..

figyelj, szerintem legyen önbizalmad, mert anélkül semmit sem fogsz elérni az életben!! 19 éves vagy, előtted az élet.. legyél reményteljes.. hiszen annyi mindent hozhat a sors.. nekem is volt, h olyan egyhangúnak, monotonnak éreztem az életemet.. aztán a rossz időszakot általában jó időszak követi, szal fel a fejjel!! :D

2010. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem is vannak ilyen időszakaim...ilyenkor úgy szoktam helyrevágni magam, hogy megkérdezem magamtól, hogy most mi a fenének van rossz kedvem? van családom, akiket szeretek, ők is szeretnek, vannak barátaim, akikre számíthatok... sok ember sokkal rosszabb körülmények között van, mint én... próbálj meg erre gondolni...van autód, amibe, ha beülsz, megnyugszol, tudsz edzeni, ami kikapcsol...autózás közben hallgass jó kis zenét, eddz még többet. és igenis hidd el, hogy jól nézel ki, csak még nem találtál megfelelő lányt, aki értékeli a kinézetedet. ne ostorozd magad h*lye jelzőkkel. az olvasásra is visszatérhetsz, de persze ne egy ezeroldalas könyvvel kezdd! fel a fejjel és sok sikert!
2010. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!