Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sosem fog változni? Mennyi...

Sosem fog változni? Mennyi idő kell Neki míg felfogja nem a szüleinél él már? Hogy lehet ennyire önző?

Figyelt kérdés
A párom eddig a szüleinél lakott. Otthon megszokta, hogy mindene megvan, nem kell semmiről sem gondoskodnia. Kezdetektől állandóan Én fizettem mindent. Havonta berakunk egy összeget a közösbe és abból élünk. De így is sokszor Én fizetek.5. én fizetjük a lakbért. Aznap láttam, hogy berakta a kajapénz ráeső részét a közösbe, de mikor megtudta, hogy csak 15. én tudok Én is berakni, másnap kivette a pénzt. És addi mi lesz? Én mit eszek? mert hát a maradék pénzem elment a szülinapi ajándékára amit nem is használ.
2012. jan. 13. 11:30
 1/6 A kérdező kommentje:
még annyit, hogy nem bírja elviselni ha magamnak veszek valami apróságot pl. csokit.. egyből jön az, hogy Neki nem vettem? Állandóan azt hallgatom, hogy Neki ez nincs, Neki az kell, Ő még nem volt ott.. Több pénzem elmegy így mint mikor egyedül éltem albérletben.
2012. jan. 13. 11:38
 2/6 anonim válasza:
Erre csak egy jó válasz van! Ha fontos neked és szereted akkor MEG KELL BESZÉLNED VELE! A sok beszélgetés a jó alapja egy kapcsolatnak...
2012. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már beszélgettünk erről többször. Egy ideig nem is volt gond, aztán újra ugyanaz.:(
2012. jan. 13. 11:45
 4/6 anonim válasza:
Akkor mérlegelj elfogadod-e ilyennek bízva a csodában vagy neked ennél jobb kell...
2012. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetris ***** válasza:
Talán vezessetek háztartási naplót. Abban fillérre ki lehet számolni, hogy ki mennyit tett be, és mennyi volt a kiadás. A hónap végén összesítés. Mindjárt tisztábban látnátok, hogy kinek van igaza.
2012. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne legyen közös kassza.

A rezsi közös, a töbit indenki intézi magának.

2012. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!