Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lesz velem így az életben?...

Mi lesz velem így az életben? Fognak változni dolgok? Lesz így barátnőm?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok, középiskolába járok, és hát van az arcomon egy két pattanás, mellette sok sok miteszer.. emellett a hátam felül , és a mellkasom, valamint a vállam, és már picit a karom is , CSUPA miteszer és pár darab pattanás is van(jön) . Nem tudom mit kellene vele kezdeni, emellett nem vagyok dagadt,de nem is kicsi a hasam... Mi lesz velem így az életben? Fiatal vagyok még aggódni ? LEsz barátnőm nem lesz? Kérhetnék valami véleményt, javaslatokat légyszíves? Nagyon nagyon megköszönném !
2013. jan. 1. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt! Biztos találni fogysz egy olyan lányt aki szeretni fog. Engem pont nem érdekel a külső (jó persze legyen ápolt), inkább a belsőt szoktam nézni. 14/L
2013. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Emiatt ne aggódj.

Annak idején és is szinte így néztem ki, na meg a többi srác nagy százaléka. Idővel elmúlik. 18 éves koromra szinte már tiszta voltam.

Barátnőd meg miért ne lenne?

Ne butáskodj már!

Majd még ráérsz ezzel, inkább tanulj és légy sikeres az életben!

2013. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Hány olyan pasit/lányt látsz, aki habár nem is olyan szép, akkor is van párja?:) Nem a külső számít, hanem a belső.:) Viszont ha nagyon idegesít akkor menj el kozmetikushoz.:)
2013. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

15 évesen majdnem mindenki pattanásos. Ne aggódj:)

Persze, hogy lesz barátnőd, ez még nem ok arra, hogy ne álljon veled szóba senki.

Használj arctisztítókat, tonikot, mitesszeres bőrre való krémet, tapaszt!

2013. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és a testalkatod is sokat fog változni, fejlődő korban vagy, de azért kezdj el valami jó kis sportot, mozgást, nem fog ártani:)
2013. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat..! :) Ha hiszitek ha nem, sokkal nyugodtabban fogom fel a dolgokat, ahogy olvasgattam a válaszotokat! :) Utolsónak : Focizok versenyszerűen, de nem sokat használ.:|
2013. jan. 1. 23:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd fog használni, nyugi:) mondom, még fejlődő korban vagy. Hajrá önbizalom!:)
2013. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha a mitesszerek ennyire zavarnak, akkor menj el kozmetikushoz, szépen ki tudja tisztítani a pórusokat :)
2013. jan. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek..! :)
2013. jan. 2. 02:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is járj havonta két havonta kozmetikushoz és sokat fog hsegíteni, na meg mint tudjuk a legtöbb tininél fent áll ugyanez a probléma mégis talál társat.
2013. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!