Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fog ez valtozni? Tehetek valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ez valtozni? Tehetek valamit?

Figyelt kérdés

Egy eve volt egy srac akiert nagyon odavoltam. Aztan tortent jo es rossz is (foleg az...) es hat utjaink elvaltak amit en nagyon nehezen viseltem. Telt mult az ido es kisirtam magambol mindent. Neha neha eszembe jut hogy egy eve mi is volt es elfog olyan szorongato erzes...

Most elkezdtem beszelgetni egy sraccal es nagyon jol elvagyunk. Talalkoztunk mar es megvan a kemia is. Eddig meg nem tortent semmi koztunk. Csak beszelgettunk meg moziban osszebujtunk es ugy erzem hogy miattam. Nem merem kozel engedni magamhoz. Felek hogy megbant (annak ellenere hogy o teljesen az ellentete a masik sracnak) hogy ugy jarok mint multkor. Ez megfog valtozni? Felek hogy soha nem fog...

Tudnek barmit is tenni ellene? Hogy jobban megbizzak benne es kozelengedjem magamhoz? Az a baj hogy ez az ugy azzal a sraccal tavaly nem csak a fiukkal valo kapcsolatokra hatott hanem az osszesre... Ha talalkozok uj emberekkel akkor sokkal bizalmatlanabb vagyok mint valaha...

Tudnek ezen valtoztatni? Vagy a kornyezetem?



2015. dec. 15. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne egy butus fiúra alapozz! Bízz egy kicsit benne, hagyd hogy a szíved vezessen. Csak rossz lehet az, ha nem engeded közel magadhoz, se őt se a többi szerettedet. Bontsd le a falat, tégláról téglára. Még az is lehet hogy a mostani fiú fog segíteni benne.
2015. dec. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat a fogalmazasert, mar kicsit faradt vagyok...:/
2015. dec. 15. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy csaj akivel egy éve majdnem összejöttünk de végül mégse. Tudnál írni valamit ami alapján egyértelmű hogy te vagy az vagy nem?

Előre is köszi

2015. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
erre csak annyit tudok mondani, hogy bízzál :) nincs más választásod, különben soha nem lesz semmi ... és azt is elárulom hogy pofára esés is sanszos még bőven, arra kell gyúrni, hogy azokat jobban tudd kezelni a jövőben ... :) lehet hogy ezzel szalasztod el a boldogságot hogy bizalmatlan vagy :) és az nagyon ritka, hogy valaki egyből beletenyerel az "igazi"-ba, úgyhogy csak hajrá
2015. dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A srac nem magyar volt es nem is tud magyarul, szolval biztos nem en leszek az akire gondolsz...

Es köszönöm a valaszokat!:)

2015. dec. 16. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!