Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 4 ev alatt meg tud valtozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 ev alatt meg tud valtozni valaki? (Bocsanat az ekezet iras nelkul. Telorol irtam)

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
4 év sok idő,megtud változni.Bár kicsit kifejthetnéd jobban mire gondolsz.
2015. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat allitolag az ember szemelyisege 8 honaponta valtozik valamilyen teren... Szoval igen tobb,mit valoszinu (mar ha igy ertetted es nem kulsoleg,mert azt viszont nem tudom :) )
2015. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van akinek erre kevesebb idő is elég...nézzük például Dancsót...:D
2015. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy pl. Ha 4ev mulva osszefutok vele valahol hogy megvaltoznak-e az erzesei. Merthogy regebbrol ismertem valakit akivel joban voltam es elkoltoztek Pestre. Mostanaba beszelgettunk facen es tudom hogy hulyeseg volt de osszejottunk es jol atbaszott.. Es hat igazabol Pestre szeretnek Egyetemre jarni es ha oszzefutnek vele vajon lenne ra esely hogy egyutt lehessunk..?!
2015. dec. 21. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:
4 év alatt? Én 1-2 hónap alatt a rap zenéről áttértem a rockra és stílusra is rocker lettem :D Mondjuk én régen is a rockot szerettem nem is tudom miért hallgattam rapet az elmúlt 3-4 évben.
2015. dec. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :)
2015. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat remelem az a 4ev hamar el fog telni.:D Koszonom a valaszokat! :)
2015. dec. 21. 23:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!