Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S Mit tegyek? (A tobbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Mit tegyek? (A tobbi lent)

Figyelt kérdés

14 eves vagyok es lany. Beleszerettem egy 19 eves fiuba. 1x taliztunk azota is nagyon szeretem.

2 nap mulva irta h szakitani akar. Nem ertettem hogy miert. De beleegyeztem. Nalam volt a pulcsija nala meg a sálam. Igy ma taliztunk hogy visszaadjam neki.

Megcsokoltuk egymast 2x is. Kozolte velem hogy alakuloba van valakivel. Hatrebb alltam 2 lepest es konnybe alt a szemem. De mondta hogy ne sirjak.

Probaltam eros maradni.Vissza akart huzzni magahoz de nem mentem.

Vissza adtam a pulcsijat es o meg a Salam. Nem akartam elvenni.De o a nyakamba rakta.

Konnyes szemmel neztem ra. Es sok kerdes felmerult bennem. De nem szoltam egy szot sem. Mivel ugyse erdekelte volna.

Mondtam hoGy akkor megyek. Ő erre csak bologatott. Es elindultam haza.

mire elfordultam tole mar nagyon sirtam. Nem birtam ki.

az volt az utolso mondata hogy majd beszelunk.:'(

Nagyon szeretem őt.

most mit csinaljak?

legszivesebben megolnem magam.

mar a kezemet is elkezdtem vagdosni.

mit tegyek? Kezdjek el drogozni megint? Legyszi segitsetek.

es bocsi hogy nehany szot nem helyesen irtam.(Konnyes szemmel nehez.)

Es normalis valaszokat kerek.

es minel hamarabb valaszoljatok koszi


2015. dec. 30. 14:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Miéééért keelllll ilyeeeen kamuuuu szövegekeeeeet írniiiiii 11 ééééveseeeeen??????? :))))))


Ui.:Ha tényleg 14 vagy, akkor meg menj el Pestre arra a vizsgálatra...

2015. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha alakulóban van a kapcsolata akkor hagyd a fenébe. Nem éri meg. Nézz szét hátha találsz mást, aki talán rendesebb. Ne vagdosd a kezed!!! És a dorogot is felejtsd el!!! Ha mást választ helyetted akkor szard le mert nem veszi észre hogy te értékes vagy. 14 évesen ne gondolkozz ezen, lesz még egy csomó barátod. Egyenlőre légy pozitív. :)
2015. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!