Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelent? (a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? (a tobbi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lany osztalytarsam aki eleg eleg reg ota tetszik csak nem tudom hogy o is kedvel e..

Nyaron sokat beszeltem vele majdnem minden nap de leginkabb csak o irt es kerdezte is hogy miert nem irok sokszor neki.

Amiota a suli kezdetet vette ugy tunik mintha kerulne maskor mintha epp ellenkezoleg..

nyar ota nem irt ram fb-n csak en de eleg kevesszer ugy tunt mintha nem is keresne velem a kapcsolatot de par napja beszeltem vele (meg suliba) es meghivott kavezni egy masik osztalytarsnommel szerintetek ez mit jelent ? Bir engem vagy nem?



2015. dec. 23. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elmegy veled kávézni akkor van rá esély. A többi nagy részben azon múlik, hogy hogy érzi majd veled magát. Lehet, hogy azért kerül, mert mivel legtöbbször ő kezdeményezett és nem te, azt hiszi nem gondolod konolyan
2015. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj rá te. Ha visszaír, te kezdeményezésdre szívesen van veled akkor hajrá :)
2015. dec. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel te nem kezdemenyeztel, ezért kezdeményezett ő lány létére a cél elérése miatt. Nem adta föl, 3 hónapig csinálta gondolom, de belefáradt, s lehet, most abban a tudatban van, hogy egyáltalán nem érdekel téged.

Ha érdekel, akkor csak bátran, írj neki, beszelgessetek gyakran élőben is és talalkozzatok! Hajra!

2015. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!