Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy fiút de o nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy fiút de o nem tudom mit gondol rólam tobbi lent?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 18:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom most mivan mert néha nagyon bunkó velem néha meg tok jófej.ha a tudatára adom h tetszik ( tudja h szeretem) akkor hirtelen nagyon bunkó lesz es van egy lany akivel utaljuk egymast es néha oda megy hozza es miutan bunkó volt velem letapizza es ez engem nagyon idegesít es nagyon féltékeny vagyok.
2015. nov. 24. 18:05
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom a többi lent van e, egyáltalán nem látok semmit...
2015. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
( itt folytatódik) egyaltalan nem ertem. Órán csomószor ramosolygok es o is vissza. Es ha beszelni szeretnek vele akkor elmegy ( fut) vagy csak a negatívat mondja tok mind1 mit kérdeztem. En nem ertem ez mit akar jelenteni vagy ezt miert csinalja ? Bunkó válaszokat légyszi ne.
2015. nov. 24. 18:05
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocsi csak most irtam a kerdest es tul hosszu volt es nem tudtam olyan gyorsan megcsinálni komiba
2015. nov. 24. 18:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha a szart neked szépen becsomagolják akkor megeszed? Azt is szeretni fogod?
2015. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bunkó válaszokat ne!
2015. nov. 24. 18:08
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem könnyű eset...

Nem szeretnélek elszomorítani, de en azt veszem le ebből, hogy gyerekes es nem áll készen semmilyen kapcsolatra.

Illetve nem hiszem, hogy tetszenel neki.. :(

2015. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt hittem több eszük van a csajoknak, ezt már nem lehet a korra fogni.
2015. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ertem... Koszonom a válaszod:)
2015. nov. 24. 18:08
 10/14 A kérdező kommentje:
4es nem érdekelnek a bunkó hozzaszolasaid
2015. nov. 24. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!