Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintettek mit erez? (Tobbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek mit erez? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Szóval a sztori kb.1 éve ismerjük egymást eleinte még csak nagyon joba voltunk aztán szeptember valami megváltozott tobbet jarunk ossze múlt héten smároltunk de azóta olyan furcsa..szerintettek megbánta,vagy érezz valamit?

Csak értelmes válaszokat várok! Koszonom elore is


2015. dec. 27. 19:57
 1/5 anonim válasza:
Mit értesz azon hogy furcsa? Hogyan viselkedik?
2015. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beszélgettél eről vele? lehet nem megbánta hanem lehet pont forditva van ez bár attól függ milyen értelembe furcsa
2015. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azóta olyan nemtudom megfogalmazni..Napi többször hív akkor normalis viszont akig ir
2015. dec. 27. 22:50
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem bánta meg, meg ha hivogat az csak jót jelent szóval szerintem nincsen semmi baj :)
2015. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Park Mi Yang válasza:

Szerintem nem bánta meg, csak lehet azt hiszi, hogy pont te nem érzel iránta semmit, csak véletlen volt az a csók.

Azért nem ír, mert többször hívogat téged :D

De beszéljétek meg mindenképp ^^ hajrá :D

2015. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!