Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek haragszik rám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek haragszik rám?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy fiú akit nem rég ismertem meg...vagyis ismertük egymást de nem sokat beszélgettünk. Egy tanulószobába járunk és egyik nap odajött hozzám meg a barátnőmhöz és beszélgetett vele de néha hozzám is szólt. Na szóval az a lényeg hogy mondta, hogy aranyos vagyok és ismerősök lettünk facebookon ahol megkérdezte, hogy lenne-e nálam esélye én pedig azt mondtam hogy nem, utána még beszélgettünk egy picit de mar nem szól hozzám még csak köszönni se köszön. Szerintetek haragszik rám?
2015. dec. 17. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint igen, de nem tudsz vele mit csinálni, ő valamit akart tőled te pedig nemet mondtál neki. De ne stresszeld magad emiatt, majd túl teszi magát rajta.
2015. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megsértődött az önbecsülése amiről te nem tehetsz . De ami inkább valószínű hogy ő párkapcsolatot akart veled nem pedig barátkozást amikor megtudta hogy ez nem jöhet össze egyszerűen lemondott rólad és nem érdekled ennyi a történet :)
2015. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem haragszik, egyszerűen megmondtad neki hogy nincs esélye pedig ő többet szeretett volna tőled. Mondjuk köszönni attól még köszönhetne.
2015. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már kicsit jobban érzem magam :)
2015. dec. 17. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!