Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Haragszik e rám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragszik e rám?

Figyelt kérdés
én 14 éves vagyok, fiú és van egy 13 éves lány még keveset beszéltünk fél éve alig beszéltünk mert én félénk voltam de nem ismerjük egymást csak kevésbé. haraguhat e?
2015. júl. 18. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a rákért haragudna?
2015. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én ilyen vagyok beképzelek mindent hogy haragszik rám meg ilyenek de azért kösz a választ ez volt a legjobb válasz amit eddig láttam
2015. júl. 18. 19:37
 3/5 Noren1989 ***** válasza:

Ideje lesz agyat növeszteni, öcskös, és legyőznöd a képzelgéseidet.

Amúgy nem sanszos, h haragsziki, kivéve, ha piszkosul szerelmes volt beléd, és ezzel összetörted a kicsi szívéééééét.

25/F

2015. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem lehetett belém szerelmes mert nem is ismertük egymást csak nagyon kicsit
2015. júl. 21. 16:19
 5/5 A kérdező kommentje:
vagyis én szerelmes vagyok belé nagyon mostantól meg fogom ismerni a nevem amúgy Laci
2015. júl. 21. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!