Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lány aki tetszik nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány aki tetszik nekem haragszik rám?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem és a kiránduláson találkoztunk én 14 éves vagyok ő pedig 13 én beleszerettem márciusban bejelöltem facebookon keveset beszélgettünk aztán valaki feltörte a facebookomat és nekem pedig ki kellett törölni a facebookot mert nem akartam hogy írjon neki valamit azóta csináltam pár facebookot de feltörték haragudhat e a lány néha szokott engem nézni nemtudom hogy tetszek e neki de kedves volt velem és én is ő vele mással meg nem láttam hogy annyira kedves lett volna.

2015. jún. 16. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Már harmadjára olvasom, de még mindig zavaros...
2015. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elmondom lényegesen a lány aki tetszik nekem írtam neki facebookon a facebookomat feltörték akárhányat csináltam feltörték és élőbe nem merek beszélni vele mert izgulok
2015. jún. 16. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy haragudna, lehet hogy csak nem érti mi van a facebookoddal.

Menj oda hozzá akkor is ha nem mersz, mondd el neki hogy szimpatikus neked és szeretnéd ha eljönne veled valahová.

De ha azóta van már újabb facebookod (aminek olyan jelszava van hogy nem lehet feltörni), akkor ott is leírhatod neki ezt.

2015. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!